featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin’in Balinaları 2021’den Bu Yana En Aktif Durumda!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blok zinciri analitik firması Santiment, bu altcoin’in balinalarının bu varlığı neredeyse bir yıldır görülmeyen seviyelerde transfer etmeye başladığını söyledi.

Santiment, 14 Nisan’da 100.000 doları aşan LTC işlemlerinin, kripto piyasalarında oynaklığın patladığı 2021 Mayıs’ından bu yana en yüksek noktasında olduğunu söylüyor.

“Litecoin’in en önemli paydaşları, haftanın başında fiyatının dibine yakın gerçekleşen devasa işlemlerle geçen hafta oldukça meşguldü.

100.000 dolar değerinde 5.508 LTC işlemi, 11 ayın en yüksek toplamıydı.”

FQaIOR VgAATOF9 scaled
Kaynak: Santiment/Twitter

Litecoin şu anda 111 dolar olarak fiyatlandırılıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410 dolardan yüzde 72’nin üzerinde bir düşüş yaşadı.

Analitik firması Bitcoin’e (BTC) baktığında, sosyal medya yükseliş hissi ile hareketlenirken, zincir üzerindeki verilerin piyasa katılımcılarının henüz dipte olduğuna dair bahse girmediğini gösterdiğini söylüyor.

“Her şeyi özetlediğimizde, aşağıdaki kalabalık hissini temsil ediyor gibi görünüyor: Altta ne olursa olsun inandırıcı değil. İnsanlar, şaşırtıcı bir şekilde, yükseliş senaryolarını baz alarak herhangi bir şeye girmek için paralarını taahhüt etmiyorlar. Yükseliş görünüşü var, ancak zincirde eylemler görmüyoruz.

Bunun iyi bir işaret olduğuna inanıyoruz. Zincir üzerindeki verilere güveniyoruz. Ancak hala olumlu haberlerin toplam miktarı biraz endişe verici. Çok yüksek beklentiler.”

Bu Altcoin’in Balinaları 2021’den Bu Yana En Aktif Durumda!