Coinbase

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin’ler Coinbase’de Listelendikten Sonra Patladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki Ethereum tabanlı altcoin, Coinbase Pro’daki en son yeni kripto varlık grubuna dahil edildikten sonra fiyatları hızla yükselmeye devam ediyor.

Eşler arası enerji platformu Power Ledger’in yardımcı program token’ı olan POWR, listelendiği sırada 0,35 dolardan 0,79 dolarlık mevcut fiyatına yüzde 120 artış gösterdi.

Power Ledger, yatırımcıların elektrik alıp satmasına olanak tanır. Ayrıca elektrikli arabalar, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi gibi çeşitli enerji projelerini destekler.

Coinbase Pro, kripto varlığının ABD doları, Euro ve Tether (USDT) ile eşleştirilmiş Ethereum destekli versiyonunu listelediğini açıkladı.

Oyuncu kontrollü blok zinciri oyun platformu Gala’nın Ethereum tabanlı yerel varlığı olan GALA, 15 Kasım’da 0,089 dolardan yüzde 46’nın üzerinde artışla 0,13 dolarlık mevcut işlem fiyatına yükseldi.

Gala, oyuncuların oyun içi öğelere sahip olmalarını ve oyunun gelişim yönünü belirlemelerini sağlar. GALA token, bir değişim aracı olarak ve ekosistemde bir ödeme ve ödeme aracı olarak kullanılır.

Coinbase Pro ayrıca Pazartesi günü ALCX, ENS ve mStable USD’yi (MUSD) listeledi, ancak bu üç varlığın hiçbiri önemli fiyat artışı görmedi.

ALCX, borçları geri ödemek için token haline getirilmiş getiri fonlarını kullanan otomatik bir verim çiftçiliği, borç verme, ödünç alma ve stake etme protokolü olan merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Alchemix’teki yerel yönetişim ve stake token’ıdır.

ENS, insanların Ethereum adreslerine ve web etki alanlarına bağlanabilen, değiştirilemez token’ları (NFT) basmasına olanak tanıyan Ethereum Name Service için bir yönetişim token’ıdır.

Ayırca ENS, geçen hafta Binance tarafından listelendikten sonra iki katından fazla değer kazandı, ancak o zamandan beri fiyatında gerileme yaşayarak bu kazanımların çoğunu kaybetti.

MUSD, Ethereum üzerinde çalışan ve diğer stabilcoin’lerden oluşan bir sepet tarafından desteklenen, merkezi olmayan, ABD dolarına sabitlenmiş bir stabilcoin’dir.

Beş varlığın hiçbiri henüz Coinbase.com’da veya borsanın perakende mobil uygulamalarında mevcut değildir.

Bu Altcoin’ler Coinbase’de Listelendikten Sonra Patladı!