BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Bu Kripto Para Borsasından 5 Milyon Dolarlık Dijital Varlık Çalındı

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sıcak cüzdan saldırıları son zamanlarda artık manşetleri süslemeye başladı.  Kripto borsası Eterbase, kısa süre önce sıcak cüzdanlarına yapılan saldırılara kurban gitti.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Slovak Cumhuriyeti merkezli borsa tarafından yayınlanan bir açıklamaya göre, bilgisayar korsanları 8 Ağustos’ta borsanın hesaplarından yaklaşık 5,4 milyon ABD doları çaldı. Bundan kısa bir süre sonra, Eterbase, kullanıcılara kolluk kuvvetlerinin olay hakkında zaten bilgi verildiğine dair güvence verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Kayıp kripto paralar

Şirket ayrıca, büyük olasılıkla kayıp fonların bir kısmını geri kazanma umuduyla bir noktada bu paraları alabilecek tüm büyük borsalarla iletişime geçtiklerini söyledi. Borsa, hangi firmalarla iletişime geçildiğini veya hack’le ilgili “devam eden soruşturmalar” nedeniyle saldırının nasıl gerçekleştirildiğini özellikle açıklamadı.

Coinzilla Banner (728x90)

Eterbase, Twitter hesabı üzerinden sunduğu bir güncellemede, kullanıcılarla olan tüm yükümlülüklerini yerine getirmek için “yeterli sermayeye” sahip olduklarını belirtti ve devam etti:

“Müşterilerimize, yatırdıkları depozito miktarının bir bilgisayar korsanı saldırısı sonucunda herhangi bir zarara uğramamasını sağlamak için gerekli tüm adımları attığımızdan emin olmak istiyoruz.”

Site bakımda

Web sitesi çevrim içi olmasına ve tüm hizmetlerin çalışıyor görünmesine rağmen, borsa yayın zamanı itibariyle hala dahili bakım yapmaktadır.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

9 Ağustos’ta, kripto para borsası teknoloji firması Taurus Group’un kurucu ortağı Jean-Philippe Aumasson ve ZenGo’nun kurucu ortağı Omer Shlomovits, kripto borsalarına yönelik saldırıları üç kategoriye ayırdı: İçeriden saldırı, bir borsa arasındaki ilişkiyi kötüye kullanan bir saldırı ve bir müşteri ve gizli anahtarların bir kısmını ele geçiren saldırı

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.