Bu Kripto Paralarda Fırtına Öncesi Sessizlik Yaşanıyor!

Kripto
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu 3 kripto para için izlenecek fiyat seviyelerini açıkladı.

YouTube’da 127.000 aboneye sahip olan ünlü analist Van de Poppe, yeni videosunda Bitcoin’in son zamanlarda önemli bir fiyat alanını geri aldığını ve yeni bir ralli için hazırlandığını söyledi.

“Dün, güzel bir retest yaptık, bu nedenle fiyat aralığın üzerine çıktı (47.000-50.000 dolar) ve aslında istediğim seviyeleri (47.000 dolar) yeniden test ettik. Bu aşamada bu çok normal. Bitcoin piyasalarında bir miktar konsolidasyon var.

Bu yüzden benim için, 46.000-47.000 dolar arasındaki bu bölgeyi izlemek çok önemli. Bunun üzerinde kaldığımız sürece, 50.000 dolar olan yüksek aralıklara doğru devam edebileceğimizi varsayıyorum. Altcoin’ler de kesinlikle harika hareketler yapacak. 50.000 doların üzerine çıktığımızda, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru geri döneceğini düşünüyorum.”

Ethereum’a (ETH) göz atan Van de Poppe, yeni zirvelere ulaşmadan önce 3.400 dolar seviyesini destek olarak görmek istediğini söyledi.

“Bu benim baktığım seviye, bu da 46.000-47.000 dolar arasındaki Bitcoin seviyesine çok benziyor. Bu tutarsa ​​ve Ethereum ile bu aşamadaki eğilimi tersine çevirdiğimizi görürsek, 3.840 dolardan 4.000 dolara kadar olan aralığa doğru devam edeceğimizi düşünüyorum.”

Kripto para analisti, Bitcoin’e karşı ETH’nin 0,077 BTC seviyesinin (3.630 dolar) altında konsolide olduğunu belirtiyor. Kendisi, 0,072 BTC’de (3.394 dolar) desteği için ETH/BTC paritesine baktığını söyledi.

“Yani Ethereum’un izlemesi gereken kritik seviye, yaklaşık 0,072 BTC’ye (3.394 dolar) sahip olduğumuz bu bölgenin tamamı. Bu tutarsa, nispeten yakında yeni zirvelere sahip olacağımızı düşünüyorum.”

Son olarak, Van de Poppe Cardano (ADA) hakkında konuştu. Kripto para analisti, Cardano’nun geçen haftaki cansız performansına rağmen, blok zincirinde akıllı sözleşmelerin başlatılmasının ardından yeni bir destek seviyesi belirledikten sonra daha fazla yükseliş beklediğini söyledi.

“Cardano 1,90 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, yukarı hareket etmeye devam edeceğini düşünüyorum. Şu anda, akıllı sözleşmeleri başlattığımız gerçeğinden sonra yeni bir denge buluyor. Bu yüzden, fiyat artamadan önce genellikle hafif bir düzeltici hareket olabilir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!