BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Coinbase Ceo’su, Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin ve genel olarak kripto para piyasası için yeni bir tahminde bulundu.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin ve genel olarak kripto para piyasası için yeni bir tahminde bulundu.

Armstrong, önümüzdeki yıllarda bilim, teknoloji ve hayırsever nedenleri artıracak bir Bitcoin milyarderi dönüşünün geleceğine inandığını söyledi.

Coinbase Blogunda yazan Armstrong şöyle diyor:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

“Olaf Carlson-Wee ve Balaji Srinivasan, BTC’nin 200.000 dolarlık bir fiyatla, dünyadaki milyarderlerin yarısından fazlasının Bitcoin alacağını tahmin ediyor. Bunun iyi ya da kötü bir şey olduğunu düşünüyor olsanız da, 2020’lerde büyük miktarda sermayeye erişimi olan daha fazla teknoloji yanlısı insan olacağı anlamına geliyor.

Muhtemelen, bu bilim ve teknolojiye yapılan yatırım miktarını artıracak ve bence daha fazla kripto paraya yatırım yapan insanın hayırseverliğe yöneldiğini göreceğiz.”

Coinzilla Banner (728x90)

Kripto borsa başkanı, önümüzdeki yıllarda dijital varlık alanının nereye gittiğini gördüğüne dair başka tahminlerde de bulundu. Özetle;

  • Hükümetler ve kurumlar, merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) oluşturarak kripto para birimi alanına büyük bir şekilde girecekler.
  • Gizlilik endişeleri, internetin HTTP’den güvenli HTTPS ağ geçidi protokollerine nasıl geçtiyse, kriptolar da güvenli hale gelecek.
  • Merkezi olmayan finans (DeFi) bağımsız olarak büyürken pazar yerleri olgunlaşacak.

Armstrong, kripto paraların spekülasyondan, insanların günlük yaşamlarında faydalı uygulamalara doğru önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtiyor.

“Kripto para birimini temel olarak ticaret ve spekülasyondan gerçek dünyadaki faydaya kaydırarak, 2020’ler kripto para birimini elinde tutan ve kullanan insan sayısında büyük bir artış görecek ve küresel ekonomik özgürlük konusunda gerçekten iğneyi hareket ettirmeye başlayacak.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.