Bu Metaverse Token’ı, Kısa Sürede Yüzde 150 Yükseldi!

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir oyna-kazan (P2E) token’ı, gelecekteki arzının büyük ölçüde azaltılacağına dair haberlerin yayılmasından sonra büyük kazançlar elde etti.

Blok zinciri tabanlı bir oyun olan Axie Infinity’nin (AXS) yeni bir blog gönderisinde, 20. sezonu için oyuncuların artık token’ın değerini dengelemek amacıyla “günlük görevleri” tamamlayarak Smooth Love Potion (SLP) kazanmayacağı büyük bir kural değişikliği duyurdu.

“Ekonomiyi istikrara kavuşturmak için ilk önlem olarak, başlangıçta topluluğun Axie’lerini nasıl kullanacaklarını öğrenmesi için bir yol olarak tasarlanan macera modundan tüm SLP ödüllerini kaldırdık. Amacını aşmış durumda.”

Axies, oyun içinde kullanıcıların savaşabileceği ve üretebileceği yaratıklar olarak da hizmet eden, değiştirilemez token’lara (NFT) verilen isimdir.

Oyun şirketi, kural değişikliğinin yeni SLP ihraçlarını her gün yaklaşık 45 milyon token azaltacağını söyledi.

Önceki bir blog yazısı, oyunun kendisinin hayatta kalmasını sağlamak için hareketin ne kadar kritik olduğunu vurgulamıştı.

“SLP’nin enflasyonu çok yüksek, üreme yoluyla yakılandan, günde yaklaşık 4 kat daha fazla SLP basılıyor.

Bunun acı verici bir ilaç olduğunu biliyoruz. AXS ekonomisi şimdi sert ve kararlı bir eylem gerektiriyor, yoksa tam ve kalıcı bir ekonomik çöküş riskiyle karşı karşıyayız. Bu çok daha acı verici olurdu.”

Smooth Love Potion’un fiyatı tüm hafta boyunca giderek yükseldi. Geçen Çarşamba günü SLP, 0,01 doların altında işlem görüyordu ancak Pazartesi gününden itibaren art arda dalgalar halinde yükselmeye başladı.

Bugün bu altcoin yükselmeye devam ediyor ve yazının yazıldığı sırada, 0,034 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!