Bu Oyun Altcoin’i Büyük Yükselişler Yapabilir!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum tabanlı bir oyun altcoin’i için uzun vadeli bir yükseliş tahmini verdi.

Guy olarak bilinen popüler analist, yeni bir videoda, akıllı sözleşme yeteneklerine sahip, birbirine bağlı ve blok zinciri tabanlı bir oyun altcoin’i olan Enjin Coin’i (ENJ) yakından takip ettiğini söyledi.

Ünlü analist, ENJ’nin gerçekleşebilecek herhangi bir düşüş durumunda, daha az duyarlı hale gelmesine sebep olan token dağılımının altını çiziyor.

“Etherscan’a göre, şu anda ENJ’yi tutan 162.000’den fazla farklı adres var. Bu miktar, 100.000’den fazla farklı adrese ve şu anda Enjin’in iki katından fazla piyasa değerine sahip olan The Sandbox (SAND) ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha geniş bir token dağılımıdır.

Tüm bunlar, Enjin Coin arzının sınırlı sayıda cüzdanda yoğunlaşması anlamına geliyor. Bu, daha büyük bir yatırımcının orantısız miktarda ENJ almasını ve ardından onu boşaltmasını potansiyel olarak zorlaştırıyor.”

Guy ayrıca, ENJ’nin fiyat durumunu etkileyebilecek birçok faktör olsa da, projede onu uzun vadede yükselişe geçirebilecek iki yeni gelişmeye dikkat çekti.

“ENJ’nin fiyat potansiyeli söz konusu olduğunda, Enjin ekosisteminin blok zinciri oyunu ve NFT (değiştirilemez token) alanlarında edinmeyi başardığı benimseme miktarına ek olarak kurabileceği ortaklıkların durumuna bağlı olacaktır. Bununla birlikte, blok zinciri oyunları ve NFT’ler henüz çok erken zaman diliminde olmalarına rağmen, gelecek, gerçekten Enjin JumpNet ölçeklendirme çözümü ve Polkadot tabanlı parachain Efinity için oldukça parlak görünüyor.

Efinity, NFT‘lerin fiyatlandırılmasını ve alım satımını kolaylaştırmak için tasarlanmış zincirler arası bir ağdır. Bu arada JumpNet, NFT’ler ve ENJ için; anında, güvenli ve ücretsiz zincir içi işlemlere izin veren bir Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.

Guy ayrıca, başka bir faktör nedeniyle Enjin Coin’in potansiyel yükselişine güvendiğini de sözlerine ekledi.

“Enjin, oyun ve NFT alanında hala öncü bir güç teşkil ediyor ve yıllar içinde önde gelen mimar ve geliştiricilerden oluşan oldukça güçlü bir ekip oluşturdu. Bu bana Enjin’in uzun bir süre piyasada kalabileceğini düşündürüyor ve ilerleyen zamanlarda Enjinverse’den gelecek heyecan verici gelişmeler için kesinlikle gözlerimi dört açacağım.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!