Ethereum Balinası 637 Milyon Dolarlık Bu Altcoin’den Aldı! En Çok İşlem Gören Varlık Oldu!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük bir Ethereum (ETH) balinası, yarım milyar dolardan fazla bir para harcayarak, bir kripto türev borsasının yerel varlığından satın aldı.

Balina izleme platformu WhaleStats’tan gelen yeni veriler, 105. sıradaki Ethereum balinasının tek bir işlemde 637,14 milyon dolar değerinde 15.720.427 FTX Token (FTT) satın aldığını gösteriyor.

FTX Token, vadeli işlemler, kaldıraçlı token’lar ve tezgah üstü (OTC) ticaret için bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in hizmet token’ıdır.

Balinanın devasa işlemi, FTT’yi son 24 saat içinde ortalama 637.149 dolar satın alma miktarıyla en büyük 1.000 Ethereum cüzdanında en çok satın alınan token’ların zirvesine ulaşmasına neden oldu.

FTT, 1: 1 oranında Ethereum’u temsil eden bir kripto varlık olan Wrapped Ethereum’u (WETH) ve stabilcoin olan Tether’i (USDT) ve Ethereum’un kendisini sırasıyla 132.682, 42.230 ve 30.641 dolarlık ortalama satın alma tutarlarıyla önüne geçti.

Kaynak: WhaleStats

Ethereum hariç, FTT, şu anda popüler memecoin olan Shiba Inu’yu (SHIB) geride bırakarak en büyük 1000 ETH adresi arasında dolar cinsinden en büyük değere sahip token oldu. Yazının yazıldığı sırada, en büyük Ethereum balinaları toplu olarak 1,49 milyar dolar değerinde FTX Token’a sahiptir. Bu arada, aynı yatırımcı grubu toplamda 1,17 milyar dolar değerinde SHIB’i de cüzdanlarında tutuyor.

Ethereum balinalarının şu anda büyük miktarlarda elinde bulundurduğu diğer kripto paralar USD Coin (USDC) ve Tether’in yanı sıra, kripto borsası OKEx’teki kullanıcıların ücret ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni dijital varlık projelerine katılmasına izin veren yardımcı program token’ı OKB’dir.

Kaynak: WhaleStats

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!