caizcoin
Caizcoin: "Herkes İçin Finansal Özgürlük"

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Caizcoin: “Herkes İçin Finansal Özgürlük”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para kavramını İslami finans ve ahlaki değerler üzerine kurgulayan Caizcoin, kendi oluşturduğu Blockchain yapısıyla ön plana çıkıyor. Tezgâhüstü piyasalarda (OTC) alıcılar ile satıcılar arasında doğrudan takası yapılabilen Caizcoin, bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm büyük kripto para borsalarında alım satıma hazır bir şekilde listelenecek.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

999.999.999 token ile sınırlı olarak fon toplayacak olan Caizcoin, seçkin hedef kitlesine sunduğu getiri potansiyeli ve saniyeler süren hızlı transfer edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Finansal bir varlık olmaktan öte dijital para birimi olarak kullanımı da teşvik edilecek olan Caizcoin’in, artan yatırımcı sayısı ve yatırım tutarlarına paralel olarak değerinin de hızla yükselişe geçmesi bekleniyor.

Yenilikçi finansal çözümlerin herkese ulaşmasını hedefliyor

Almanya’da geliştirilen Caizcoin’in tasarım aşamasında, uzman ekonomistler, dijital finans profesyonelleri ve akademisyenler görev aldı. İslami finans hukukuna uygun olarak dizayn edilen Caizcoin, yenilikçi finansal çözümleri, adil, geniş katılımlı ve şeffaf yönetim stratejilerini İslami değerler ile bütünleştiriyor. Batı’nın modern finans algısını İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonunu benimsiyor. Bu çerçevede modern finans dünyasına geniş katılım sağlayan yenilikçi finansal çözümlerin, herkesin imkân ve yeteneklerine uygun fırsatlar sunulması hedefleniyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Uluslararası piyasalarda işlem görecek olan Caizcoin’in ilk destekçileri arasında Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden geniş bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. İnsani ve ahlaki değerler odağında faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve derneklerle işbirliğine gidecek olan Caizcoin, bu kurumlara Blockchain teknolojisi üzerinden bağış yapılabilmesini olanaklı kılıyor.

Hızlı, güvenilir ve anonim işlem yapabilme fırsatı

İslami finans ekosistemiyle uyumlu bir felsefeye sahip olan Caizcoin, hedef kitlesini sadece müslüman dünyasıyla sınırlamazken ahlaki değerlere bağlı, adaletli, yenilikçi ve bağımsız bir kripto para birimi olmayı hedefliyor. Paylaşımcılık esasından hareketle sadakat programı oluşturan Caizcoin, yatırımcılarına sisteme davet ettiği her yeni üye için bu üyelerini ödüllendirmeyi planlıyor. Doğasında barındırdığı evrensel ilkeleriyle yüksek potansiyel sunan Caizcoin’in sadakat programının da desteğiyle dijital finans dünyasında önemli bir yer edinmesi amaçlanıyor.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Belirli bir tutara kadar kripto para transferlerinde masraf almayan Caizcoin, yüksek güvenlik düzeyine sahip olan dijital cüzdanı ve API entegrasyonları hızlı, anonim ve güvenilir işlem yapabilme fırsatı sunuyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. BİTCOŞAR’ın bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. BİTCOŞAR, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Caizcoin: “Herkes İçin Finansal Özgürlük”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!