BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,388.50
-7.17%
$2,978.92
-6.95%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$23.12
-11.15%
$361.62
-7.87%
$5.12
-12.62%
$4.16
-10.69%
$40.65
-10.26%
$42,390.03
-7.17%
$2,978.60
-6.96%
$0.93
-5.46%
$157.81
-5.89%
$1.00
0%
$1,094.07
-6.96%
$226.91
-10.53%
$48.58
-8.65%
$116.98
-7.95%

Caizcoin: “Herkes İçin Finansal Özgürlük”

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kripto para kavramını İslami finans ve ahlaki değerler üzerine kurgulayan Caizcoin, kendi oluşturduğu Blockchain yapısıyla ön plana çıkıyor. Tezgâhüstü piyasalarda (OTC) alıcılar ile satıcılar arasında doğrudan takası yapılabilen Caizcoin, bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm büyük kripto para borsalarında alım satıma hazır bir şekilde listelenecek.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

999.999.999 token ile sınırlı olarak fon toplayacak olan Caizcoin, seçkin hedef kitlesine sunduğu getiri potansiyeli ve saniyeler süren hızlı transfer edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Finansal bir varlık olmaktan öte dijital para birimi olarak kullanımı da teşvik edilecek olan Caizcoin’in, artan yatırımcı sayısı ve yatırım tutarlarına paralel olarak değerinin de hızla yükselişe geçmesi bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Yenilikçi finansal çözümlerin herkese ulaşmasını hedefliyor

Almanya’da geliştirilen Caizcoin’in tasarım aşamasında, uzman ekonomistler, dijital finans profesyonelleri ve akademisyenler görev aldı. İslami finans hukukuna uygun olarak dizayn edilen Caizcoin, yenilikçi finansal çözümleri, adil, geniş katılımlı ve şeffaf yönetim stratejilerini İslami değerler ile bütünleştiriyor. Batı’nın modern finans algısını İslami değerlere göre ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonunu benimsiyor. Bu çerçevede modern finans dünyasına geniş katılım sağlayan yenilikçi finansal çözümlerin, herkesin imkân ve yeteneklerine uygun fırsatlar sunulması hedefleniyor.

Coinzilla Banner (728x90)

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Uluslararası piyasalarda işlem görecek olan Caizcoin’in ilk destekçileri arasında Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden geniş bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. İnsani ve ahlaki değerler odağında faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve derneklerle işbirliğine gidecek olan Caizcoin, bu kurumlara Blockchain teknolojisi üzerinden bağış yapılabilmesini olanaklı kılıyor.

Hızlı, güvenilir ve anonim işlem yapabilme fırsatı

İslami finans ekosistemiyle uyumlu bir felsefeye sahip olan Caizcoin, hedef kitlesini sadece müslüman dünyasıyla sınırlamazken ahlaki değerlere bağlı, adaletli, yenilikçi ve bağımsız bir kripto para birimi olmayı hedefliyor. Paylaşımcılık esasından hareketle sadakat programı oluşturan Caizcoin, yatırımcılarına sisteme davet ettiği her yeni üye için bu üyelerini ödüllendirmeyi planlıyor. Doğasında barındırdığı evrensel ilkeleriyle yüksek potansiyel sunan Caizcoin’in sadakat programının da desteğiyle dijital finans dünyasında önemli bir yer edinmesi amaçlanıyor.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan TL yatırıp, çekebilir ve TL ile kripto para alım-satım işlemi yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye ücretsiz kayıt olarak komisyonlarda %10 indirim kazanırsınız.

Belirli bir tutara kadar kripto para transferlerinde masraf almayan Caizcoin, yüksek güvenlik düzeyine sahip olan dijital cüzdanı ve API entegrasyonları hızlı, anonim ve güvenilir işlem yapabilme fırsatı sunuyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. BİTCOŞAR’ın bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. BİTCOŞAR, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.