Cardano Kurucusu: “ADA’nın En Büyük Sorunu…”

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano’nun kurucusu NFT ve Dogecoin çılgınlığını geride bırakmak istiyor.

IOHK ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yakın zaman önce yaptığı bir canlı yayın oturumunda Cardano’nun karşılaştığı en büyük sorunlardan birine değindi.

Hoskinson, ekibin piyasaya ilk giren ürünleri geliştirmeye çalışmak yerine çok ilgi çekici olmayan, aynı dönemde çıkmış olan projelerin değerlendirme sürecini içeren derin akademik titizliğe odaklanmasını savundu.

“Bu kesinlikle tartışılmamalı. Altta yatan protokolün karmaşıklığı göz önüne alındığında muhtemelen iyi bir fikir olduğu konusunda hemfikir olmalıyız.”

Hoskinson, işleri aceleye getirmenin kötü bir karar olduğunu söyledi ve geçen günlerde 600 milyon dolar hack olayına maruz halan Poly Network ‘ü örnek verdi.

İşleri batırdığınızda, diğer insanlar 600 milyon dolar kaybeder.

“Gölet, Büyük Balıklar İçin Çok Küçüktür”

Projenin eleştirmenleri genellikle, Ethereum gibi rakip blok zincirlerin zaten yüksek bir benimseme seviyesine ulaştığı için, en büyük hisse kanıtı (PoS) blok zincirinin (Cardano) olumlu sonuçlar elde edemeyeceğini söylüyor.

Bundan önce Hoskinson, akıllı sözleşme endüstrisinin belirli bir projenin hakimiyeti hakkında erken sonuçlar çıkarmak için hala çok küçük bir gölet benzetmesini yaptı.

“Baskın platform biziz diyorlar. Evet, baskın platform sensin. Okyanusun yanındaki çok küçük bir göletteki en büyük balık olduğunu söylemek gibi. Kimse henüz kazanamadı. Şu anda hepimiz küçük bir gölette savaşıyoruz.”

NFT’leri ve Dogecoin’i Geride Bırakmak

Görünüşe göre Hoskinson, kripto para sektörünü ele geçiren fungible olmayan token’lar (NFT) ve Dogecoin’den memnun olmadığını dile getirdi.

AMA sırasında, piyasaya hakim olan meme’lerden şikayetçi olduğunu ve tüm bunları geride bırakma arzusunu dile getirdi.

“Bunların hepsini geride bıraktığımızda, başladıkları noktaya geri dönecekler…”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!