BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Çin’in Eski BT Bakan Yardımcısı Blockchain Teknolojisinin Hala Genç Olduğuna İnanıyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Çin’in eski Bilim ve Teknoloji bakan yardımcısı ve tanınmış bir dijital ekonomi uzmanı, blockchain teknolojisinin hala oldukça genç olduğuna inanıyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Çin’in eski Bilim ve Teknolojiden sorumlu bakan yardımcısı ve tanınmış dijital ekonomi uzmanı Wu Zhongze, blockchain teknolojisinin hala oldukça genç olduğuna inanıyor. The Paper ile yaptığı röportajda eski Çinli bakan, blockchain temelli ekosistemler geliştirmek için “Çin ile Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa gibi önde gelen ekonomiler arasında hala çok fazla fark olmadığını” belirtti. Ayrıca, Çin’in donanım üretimi, platform ve güvenlik hizmetleri, endüstri yatırımı ve finansal geliştirme dahil olmak üzere blok zinciri geliştirme için gerekli olan çeşitli sektörlerde ilerleme kaydettiğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Blockchain’in uygulaması hızlanıyor

Coinzilla Banner (728x90)

Eski BT bakanı, blockchain teknolojisi ve endüstrisinin yenilikçi gelişimi ile uygulamasının hızlandığını ve endüstrinin ölçeğinin artmaya devam ettiğini söyledi. Bu alanın gelecekte yeni bir ekonomik büyüme noktası haline gelmesi bekleniyor. Eski bakan, Çin’in blockchain altyapısının “hızlı ilerlemesi” olarak adlandırdığı çalışmada, dağıtılmış teknolojinin 5G, yapay zeka, veri merkezleri ve endüstriyel İnternet gibi yeni teknolojileri entegre etmek ve geliştirmek için yeni fırsatlar getireceğini belirtti.

Çin, ulusal dijital para birimi çıkarmada önde gidiyor

Çin Halk Bankası, DCEP olarak adlandırılan ulusal dijital para birimini halka duyurmaya çok yakındır. Çin, merkez bankası destekli dijital para birimi çıkaran ilk büyük ülke olacak. ABD aynı zamanda ulusal bir dijital para birimine sahip olma fikrini araştırıyor, ancak bu yakın zamanda gerçek olmayacak.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Çin’in merkez bankası kısa süre önce CBDC’nin en büyük denemesini Shenzhen’de tamamladı ve insanlara 10 milyon yuan verdi. Ülkelerdeki diğer birkaç merkez bankası da CBDC’leri deniyor. Daha önce bildirildiği gibi, Japonya Merkez Bankası önümüzdeki yıldan itibaren merkez bankası destekli bir dijital para birimi ile denemeye başlayacağını açıklamıştı.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.