Coinbase

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Coinbase CEO’su: “Binance akıllı zinciri çok tehlikeli!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinBase CEO’su Brian Armstrong Binance ekosistemini eleştirdi.

Armstrong, Anthony Pompliano’nun sunduğu The Pomp Podcast sırasında, bu yılın başlarında popülaritesinde büyük bir artış yaşayan akıllı sözleşmeler için bir blok zinciri olan Binance Smart Chain’i eleştirdi:

“Bu durumda yönetim token’lerinin yüzde 50 veya daha fazlası tek bir şirket tarafından kontrol ediliyor gibi görünüyor: Binance”

Armstrong, bu tür merkezi borsaların “oldukça tehlikeli” olduğunu söyledi:

“Bu faaliyetlerin çoğunluğunun daha merkezi blok zincirlerinde oluşturulmaya başlamasının kötü bir şey olacağını düşünüyorum. Aslında oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, umarım merkezi olmayan ama aynı zamanda ölçeklenebilir blok zincirleri inşa edebiliriz.”

Armstrong “bir ton” Bitcoin’e sahip

Armstrong, Bitcoin topluluğu tarafından fazla altcoin merkezli olduğu gerekçesi ile eleştirilmesine rağmen, kendisi hala elinde bir ton Bitcoin olduğunu söyledi.

Kendisi Bitcoin’in sonsuza kadar var olacağını söyledikten sonra BTC’yi altın ile karşılaştırdı.

Ancak Armstrong, kripto para kabileciliğine de karşı bir tavır aldı:

“İnternette olan kabileciliği görünce biraz hayal kırıklığına uğruyorum. Twitter, bir tür çatışma ve savaş için yaratılmıştır ve aslında endüstrinin çoğunluğunun hissettiklerini temsil ettiğini düşünmüyorum.”

Coinbase’in blok zincirinden bağımsız olduğunu ve belirli bir yargı alanında yasal oldukları sürece mümkün olduğunca çok projeye destek vermek için çalıştığını söyledi.

Coinbase yasal düzenlemelerden faydalanacak!

Armstrong, yakınlaşmakta olan düzenlemelerin aslında Coinbase için faydalı olacağını, ancak daha küçük girişimlere zarar vereceğini belirtti:

Dürüst olmak gerekirse, düzenlemeler Coinbase’in başına gelebilecek en iyi şey olurdu çünkü biz en büyük şirketiz. Devasa bir bilançomuz var, personelimiz tonlarca avukata sahip. Bunun zarar vereceği şirketler daha küçük kripto girişimleri.

Coinbase, yakın zamanda, SEC’den bir dava tehdidi aldıktan sonra Lend ürününü rafa kaldırmıştı.

Armstrong, yasal bir düzlem oluşana kadar daha fazla yaptırım eylemi olacağını tahmin ediyor.

Coinbase CEO’su: “Binance akıllı zinciri çok tehlikeli!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!