BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,282.49
ETH
$4,137.04
XRP
$1.09
LTC
$195.20
LINK
$32.10
BNB
$485.41
XTZ
$6.66
EOS
$4.81
NEO
$44.09
$63,285.57
+5.67%
$4,136.77
+3.39%
$1.09
+1.49%
$195.20
+3.18%
$1.00
0%
$1,519.48
+3.39%
$292.67
+7.03%
$55.31
+2.6%
$173.34
-1.72%

Binance Yeni Bir Soruşturma İle Karşı Karşıya!

Küresel kripto borsası Binance’ın, içeriden bilgi alıp ticarete ve piyasa manipülasyonuna karıştığı için ABD’de soruşturma altında olduğu bildirildi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Küresel kripto borsası Binance’ın, içeriden bilgi alıp ticarete ve piyasa manipülasyonuna karıştığı için ABD’de soruşturma altında olduğu bildirildi.

Konuyla ilgili bilgisi olan anonim kaynaklara atıfta bulunan Bloomberg, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) şu anda Binance’ın veya personelinin kar elde etmek için müşterilerinden yararlanıp yararlanmadığını araştırdığını bildirdi.

Bloomberg’e göre, borsa milyonlarca işlemi görüntüleme erişimine sahip ve CFTC, firmanın bu bilgilerden önden çalışan müşteri siparişleriyle yararlanıp yararlanmadığını sorguluyor. Rapor, borsanın, müşterilerin hükümet düzenleyicilerinin yetkisi dışında on milyarlarca dolarlık kripto varlık alıp sattığı muazzam bir ticaret operasyonu yürüttüğünü vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

Bloomberg ayrıca CTFC’nin yakın zamanda potansiyel tanıklara Binance’ın veri sunucularının konumu hakkında soru sorduğunu ve ABD düzenleyicisinin borsa üzerinde yargı yetkisine sahip olup olmadığını araştırıyor olabileceğini öne sürdü.

Borsa henüz resmi olarak herhangi bir yanlış yapmakla suçlanmadı ve soruşturmanın resmi bir eyleme yol açıp açmayacağı belli değil. 

Bir Binance sözcüsü, borsanın içeriden bilgi alıp ticareti için sıfır tolerans politikası olduğunu, şirketin müşterileri ve daha geniş anlamda kripto piyasalarını korumak için katı bir etik koda uymasını sağladığını söyledi. 

Sözcü, herhangi bir kusurlu işçinin sorumlu tutulacağını ve asgari bir fesih sonucuyla karşı karşıya kalacağını da sözlerine ekledi.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.