altcoinler

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Dan Morehead, Altcoinlerin Bitcoin’den Daha İyi Olacaklarını Düşünüyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İlk kripto para girişim sermayesi şirketi Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead, altcoinlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğine inanıyor.
Bir etkinlikte konuşan Morehead, kısa vadede firmasının altcoinlere yatırım yaptığını söyledi:
“Ve bu altcoinlerin ve özellikle akıllı sözleşmeli tokenlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyoruz.”

Portföy altcoinleri %100 arttı

Pantera’nın Bitcoin’e inanmadığını öne sürmenin yanlış olacağını vurguladı. Daha ziyade, daha küçük kripto paraların daha fazla değer kazanacağına inanıyorlar:
“Bitcoin’in yukarı çıkacağını düşünüyoruz, ancak altcoinler daha da artacak. Bir örnek, Bitcoin’in bugüne kadar yaklaşık %30 kadar yükseldiği, özkaynakların ve gayrimenkulun düştüğü ve neredeyse tüm varlıkların fiyatlarının düştüğü bir zamanda kripto paraların diğer şeylerden çok daha fazla artması gerçekten şaşırtıcı. Ethereum %80 arttı ve ardından Augur (REP) ve 0x (ZRX) gibi diğer küçük projeler yılda %100 arttı. ”

Pantera, bir Augur (REP) ve 0x (ZRX) yatırımcısıdır. Ancak, 2015 yılında Ethereum’un (ETH) ICO’sunu kaçırdı.
Binance’e hala üye değilseniz ömür boyu komisyonlarda %20 indirim sağlayan bu indirim linki ile üye olabilirsiniz: https://rebrand.ly/BinanceINDIRIM
Geleneksel varlık sınıflarından daha iyi performans gösteren dijital varlıklar, alana daha fazla kurumsal ilgiyi çekmeyi başardı.
Dan Morehead, Altcoinlerin Bitcoin’den Daha İyi Olacaklarını Düşünüyor!