DOGE, BSC Balinaları Arasında En Çok İşlem Gören Altcoin Oldu!

Dogecoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats balina izleme veri platformunun yakın tarihli bir tweet’ine göre, köpek temalı kripto para birimi Dogecoin, popüler kripto para olan Ethereum’u, en büyük BSC cüzdan sahiplerinin en çok işlem yaptığı kripto varlık konumundan indirerek ikinciliğe itti.

Bu arada, BSC varlıklarındaki bu en büyük yatırımcılar neredeyse 325 milyon Dogecoin tutuyor.

DOGE, Balinaların Yaptığı İşlem Miktarı Açısından Ethereum’u Geride Bıraktı

WhaleStats Twitter sayfası, son 24 saat içinde DOGE’nin ETH ile yer değiştirdiğini ve BSC tabanlı token’larda en büyük 1.000 yatırımcı tarafından en çok işlem gören kripto para biriminin ayrıcalıklı pozisyonunu ele geçirdiğini duyurdu.

Bununla birlikte, Ethereum şu anda balinalar için yaygın olarak cüzdanlarında tutulan kripto para birimidir.

WhaleStats’ın tweet’i ayrıca en büyük 1.000 BSC tabanlı yatırımcının, 324.950.073 adet Dogecoin’i cüzdanında tuttuğunu söylüyor. Bu miktar da, 46.070.284 dolara karşılık geliyor.

Sling TV, BitPay Aracılığıyla Dogecoin ve Diğer Kripto Varlıkları Kabul Ediyor!

Daha önce kaynaklar tarafından bildirildiği üzere, ABD merkezli TV yayın hizmetleri sağlayıcısı Sling TV, Dogecoin’i müşteri abonelikleri için ödeme seçeneklerinden biri haline getirdi ardından şimdi de BitPay aracılığıyla memetoken’ı ve diğer dijital para birimlerini kabul etmeye başladı.

Elon Musk, DOGE İçin Başka Bir Kullanım Alanı Daha Vaat Etti!

Tesla’nın kurucu ortağı ve CEO’su Elon Musk; cumartesi günü topluluğa, Tesla’nın müşterilerinin DOGE kullanarak ödeme yapabilecekleri Hollywood bölgesinde fütürist bir lokanta (aynı zamanda arabalı bir tiyatro) inşa etmeye hazır olma durumundan bahsederek toplulukla eğlendi.

Bu proje, yakın zamanda Santa Monica’da açılan ve sürücüler arasında hızla popüler hale gelen Tesla şarj istasyonlarıyla da birleştirilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!