Dogecoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin Vakfı ve piyasadaki en büyük ikinci kripto para biriminin kurucusu Vitalik Buterin, katılmak isteyen herkese “Topluluk Staking” PoS getirecek benzersiz bir Dogecoin teklifinin oluşturulduğunu duyurdu.

Dogecoin Yol Haritası

Vakfın web sitesine göre Dogecoin, her gün Dogecoin ekosistemini inşa eden birçok kişi ve katkıda bulunanlar tarafından yönetilen topluluk odaklı bir açık kaynak projesidir.

Makalede belirtildiği gibi, Dogecoin’in yolu, topluluğun sürekli şekillendirdiği birçok proje tarafından şekillenmesiyle oluşuyor. Proje topluluğu da projeyi merkezi olmayan yolda tutmayı dört gözle bekliyor.

Gigawalet Projesi ve Topluluk Staking

Yol haritasında sunulan GigaWallet projesi, Dogecoin işlemlerinin platforma eklenmesine izin verecek bir API çözümü sağlamak ve kripto paranın ağını bir ödeme sağlayıcısı olarak uygulamak için kullanılacak.

GigaWallet iki API seviyesi sağlayacaktır. Birincisi, geleneksel Dogecoin işlemlerini işlemek ve doğrulamak için kullanılacak ve ikinci katman, Dogecoin Anahtarlık Uygulaması ve SDK’nın (Yazılım Geliştirme Kiti) entegrasyonu için kullanılacaktır. Kullanıcılar, Dogecoin ile işlem yapma yeteneğini kaybetmeden anahtarların sahipliğini sürdürecekler

GigaWallet’in piyasaya sürülmesinden ve tam olarak uygulanmasından sonra vakıf, topluluk staking’in geliştirilmesine odaklanabilecektir. Topluluk staking, makaleye göre herkesin ağı çalıştırmak için ödül dağıtımına katılmasına izin verecek benzersiz bir tekliftir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!