Düşük Fiyatlarla Alınabilecek En İyi 5 Altcoin: Aralık 2021

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası düşüşlerle mücadele etmeye devam ediyor. Toplam piyasa değeri son 24 saatte yaklaşık yüzde 4 düşüşle 2,26 trilyon dolara geriledi. Bu nedenle, düşük fiyatlarla satın alınabilecek en iyi 5 altcoin listesini bir araya getirdik.

Düşük Fiyatlarla Alınabilecek En İyi 5 Altcoin

1) Decentralized Social (DESO)

132 dolarla DESO, listemizin ilk sıralarında yer alıyor. Mevcut fiyatı, son 24 saat içinde yüzde 40’lık bir artış ve geçen hafta ise yüzde 33’lük bir artış gerçekleştirdi. Bunun üzerine toplamda, son 30 günde yüzde 73 arttı.

DESO şu anda büyük bir ralli yapıyor. Ancak aynı zamanda, Haziran ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 198,68 doları da geçti. Başka bir deyişle, mevcut rallinin devam etmesi için hala zaman olabilir.

2) Syscoin (SYS)

SYS, bir ayı piyasası sırasında kripto para birimi rallisinin bir başka nadir örneğidir. 0,750928 dolardan son 24 saatte yüzde 5 ve geçen hafta yüzde 30 arttı. Ayrıca geçen ay yüzde 77 arttı.

SYS’nin göstergeleri devam eden bir ralliye işaret ediyor. 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı çizgi), 200 günlük ortalamasından (mavi) daha yükseğe çıkmaya devam ediyor, bu da yeni bir seviyeye ulaştığını gösteriyor. Aynı zamanda, göreli güç endeksi (mor renkte) 50 civarında seyrediyor. Diğer bir deyişle, pazarı şu anda aşırı pişmiş ve yeni girenlere yer olduğunu gösterebilir.

3) Cardano (ADA)

ADA şu anda 1.22 dolar seviyesinde fiyatlandırılıyor ve geçen güne göre yüzde 6,9 düşüş yaşadı. Ayrıca geçen hafta yüzde 14 ve geçen ay yüzde 40 düştü.

ADA’nın göstergeleri, bir çöküşün dibine yaklaşıyor olabileceğini gösteriyor. 30 günlük ortalaması 200 günlük seviyesinin daha da altına düşüyor ve dibe yakın olabilir. Bu arada, RSI 40’a doğru ilerliyor.

Cardano dibe ulaştığında, elbet alım baskısı oluşacaktır. Cardano platformunun yavaş büyüyen gelişimiyle desteklenen gelecekteki beklentileri sağlam kalıyor.

4) Ripple (XRP)

XRP, son 24 saatte yüzde 5,7 düşüşle bugün 0,78 dolara geriledi. Ayrıca geçen hafta yüzde 5 ve son 30 günde yüzde 35 düştü.

Piyasanın geri kalanında olduğu gibi, XRP de geçen ay kademeli olarak düşüyor. 30 günlük ortalaması 200 günlük seviyesinin altına düşerken, RSI 40 seviyelerinde seyrediyor. Piyasanın yakında toparlanacağını varsayarsak (bu şu anda büyük bir varsayım), güçlü bir toparlanma için iyi bir konumda olacaktır.

5) Shiba Inu (SHIB)

SHIB şu anda 0,00003305 dolar, son 24 saat içinde yüzde 4’lük bir düşüş. Ayrıca geçen hafta yüzde 10 ve geçen ay yüzde 36 düştü.

SHIB’in göreli güç endeksi 45 civarında seyrediyor. Bu, 30 günlük ortalamasının 200 günlük seviyesinin altına düşmesinin de önerdiği gibi, şu anda biraz fazla satış baskısının olduğunu gösteriyor.

2
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
2
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!