Syscoin (SYS) Hibrit Akıllı Sözleşme Platformunu Başlattı!

Syscoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşsiz hibrit ekosistemi Syscoin, 6 Aralık 2021 tarihinde akıllı sözleşmelerinin 1.317.500 blokta etkinleştirildiğini doğruladı.

Syscoin NEVM’in Yayına Girmesiyle, Akıllı Sözleşmelere Bitcoin (BTC) Güvenliğini Getirdi

Syscoin ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, akıllı sözleşmeler platformu NEVM yayına girdi.

Bu nedenle, Syscoin’in modüler zinciri artık Bitcoin’in güvenliğinin, Ethereum’un çalışabilirliğinin ve esnekliğinin faydalarını birleştiriyor. Syscoin’in akıllı sözleşme sürümünün ilk aşaması olan Birinci Aşama, en son Katman 2 gelişmelerini destekleyebiliyor.

EVM uyumluluğu ile Syscoin’in NEVM’si, Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulamaları (DApp) kolayca entegre edebilir. Syscoin’in ücretleri önemsizdir, bu nedenle DApp ekonomileri, Ethereum (ETH) ve diğer ana akım blok zincirlerinden daha efektiftir.

Syscoin’in önde gelen çekirdek geliştiricisi Jagdeep Sidhu, bu sürümün tüm ademi merkeziyetçilik alanı için hayati önemini vurguladı:

“Syscoin, en iyi iki kripto para biriminin, yani Bitcoin ve Ethereum’un en iyi özelliklerini kullanacak. Bu nedenle Syscoin, Ethereum’un programlanabilirliğini korurken Bitcoin’in sunduğu güvenliği sağlayacaktır. Ölçeklenebilir uygulamalar, Ethereum gaz ücretleri için önerilen merkezi olmayan maliyet modelimizi tanıtacak olan ZKPs aracılığıyla bu sisteme monte edilecektir.”

Syscoin, yalnızca Bitcoin (BTC) operasyonları için halihazırda harcanmış kaynakları kullanan birleştirme madenciliği modeline (yeşil çalışma kanıtı) bağlıdır.

Syscoin’de DeFi, ZK-Rollups, Katman 2 Hizmetleri

Birinci Aşama sürümü, Syscoin’in hem bireyler hem de işletmeler için bire bir merkezi olmayan bir finans (DeFi) ekosistemi oluşturma stratejisindeki ilk adımdır.

2022’nin 1. çeyreğinde Phase Two (İkinci Aşama), Syscoin’i ZK-Rollups ile güçlendirecek: verimi saniyede 210.000 işleme fırlayacak.

2022 yılının 3. çeyreğinde, Syscoin, benzersiz bir dört milyon TPS gerçekleştirmesi öngörülen Validium teknolojisini etkinleştirecek.

Sanal makinesinin ilerlemesiyle, Syscoin çok yönlü bir DeFi ekosistemi inşa ediyor. Şimdiye kadar, bir NFT pazarı, AMM’li bir DEX, anında borç verme ve borçlanma platformu gibi özellikler içeriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!