Elon Musk: “Tesla, DOGE ile Alınabilecek Ürünler Sunacak!”

Dogecoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla CEO’su, şirketin Dogecoin ile satın alınabilecek bazı ürünleri piyasaya süreceğini tweet’ledi.

Dünyanın en zengin adamı, Dogecoin’in büyük bir hayranı ve Time dergisine göre yılın adamı Elon Musk, Tesla’nın, Dogecoin karşılığında satmak üzere bazı ürünler başlatmayı planladığını duyurdu.

DOGE hayranlarının uzun zamandır sabırsızlıkla bekledikleri şey bu ve Musk’tan Tesla’nın elektrikli arabaları için memecoin’i kabul etmesine izin vermesini istiyor.

Daha önce bildirildiği gibi, Elon Musk, bir röportajda Dogecoin’in ödemeler için Bitcoin’den çok daha uygun olduğunu söylemişti. Ancak, BTC’den bir değer deposu olarak bahsetti.

Bu yılın başında Tesla, e-arabaları için Bitcoin kabul etmeye başladı. Ancak daha sonra Musk, Bitcoin madenciliğinin çevreye verdiği zarardan endişe duyduğu için şirket BTC ödemelerini durdurdu. Tesla tarafından BTC ödemelerinin durdurulması, Bitcoin fiyatının düşmesine sebep olmuştu.

Elon Musk: “Tesla, DOGE ile Alınabilecek Ürünler Sunacak!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.