Elon Musk

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Elon Musk’ın Yaptığı Paylaşımda Bitcoin 69 Bin Dolar Olarak Görünüyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı, bu yazı hazırlanırken 69.000 dolarlık seviyesine ulaşmaktan hala yüzde 4,5 uzakta olsa da, bu Tesla CEO’su Elon Musk‘ın şehvetli sayı hakkında tweet atmasını engel olmadı.

Milyarder girişimci, yataklarından Bitcoin ve Ethereum fiyatlarına bakan bir çiftin resmini yayınlayarak en büyük iki kripto paranın nereye gideceği hakkında bir paylaşım yaptı.

Boğalar güç kaybetmeden önce Bitcoin 67.000 doların biraz üzerinde yeni bir zirve yaptı. BTC şu anda 65.000 doların biraz altında işlem görüyor.

Musk, sosyal medyayı patlatabilecek 69.420 dolarlık fiyat etiketinden bahsetme fırsatını kaçırdı.

420 sayısı, Musk’ın Tesla’yı hisse başına 420 dolar ödeyerek  özel hale getirme konusunda tweet attıktan sonra (bunu yaptığı için daha sonra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edildi) artık Tesla ile ilişkilendiriliyor. 20 Nisan o zamandan beri Elon Musk Günü ilan edildi.

Geçen Ekim ayında Tesla Model S’nin fiyatı 69.420 dolar olarak değiştirilmişti.

Şu noktada Elon Musk’ın konu hakkında daha fazla şaka içerik paylaşacağından neredeyse eminiz.

Elon Musk’ın Yaptığı Paylaşımda Bitcoin 69 Bin Dolar Olarak Görünüyor!