Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Ethereum Yüzde 400 Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Justin Bennett, Ethereum’un (ETH) yaklaşık yüzde 400 oranında büyük ralli için hazırlandığını düşünüyor.

Bir dizi tweet’te Bennett, Bitcoin (BTC) doğru piyasa koşullarına izin verirse Ethereum’un Ocak 2022’ye kadar 20.000 dolara nasıl yükselebileceğini açıkladı.

“BTC, önemli bir geri çekilme olmadan 65.000 doları kırarsa, ETH muhtemelen Mayıs trend çizgisinin üzerinde bir kapanış yapar.

Bu, ETH’yi Ocak ayında 20.000 dolar için rayına oturtacaktır.

Bu, zaten olduğumdan daha fazla heyecanlanmamı tetikler.”

unlu analiste gore ethereum yuzde 400 yukselebilir 1
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett, çok fazla yatırımcının 10.000 doları hedef aldığı göz önüne alındığında, ETH için 20.000 dolarlık bir zirvenin daha muhtemel olduğunu düşünüyor. Analist, çoğu yatırımcının, parabolik bir koşu sırasında içeri girebilecek sermaye akışını hafife aldığını iddia etti.

Bennett, sahip olduğu yükseliş tezine rağmen, kısa vadede aşırı kaldıraç kullanan insanları ortadan kaldırabilecek potansiyel bir düşüş konusunda yatırımcıları uyardı.

“Bu hafta potansiyel olarak 53.000 BTC’ye, ardından tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir hareket yaparsak şaşırmayın.

Ben dahil herkes şu anda hiper yükseliş eğiliminde ve haklı olarak öyle. Ancak bu, patlatmaların meydana gelme eğiliminde olduğu zamandır.

Pazar günkü 58.900 dolar seviyesi çok önemli.”

Başka bir kripto analistin boğa koşusu hipotezine cevaben Bennett, piyasa döngüsüne ilişkin görüşünü verdi ve Bitcoin fiyatının 207.000 ile 270.000 dolar arasında bir zirve yapmasını ve ardından yüzde 80’lik bir düzeltme yaşamasını bekliyor.

Ünlü Analiste Göre Ethereum Yüzde 400 Yükselebilir!