Ethereum Balinaları Bu 5 Altcoin’i Satın Almaya Devam Ediyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH) balinaları, kripto piyasası geçen hafta yükselişe geçtiği için bu beş altcoin’i portföylerine ekledi.

Kripto balinalarını izleme platformu WhaleStats’a göre, geçen hafta ETH ve stabilcoin’ler hariç en büyük 100 ETH adresinin en büyük hedefi FTX Token (FTT) oldu.

Yedi günlük bir zaman diliminde, ETH balinaları, vadeli işlemler, kaldıraçlı token’lar ve tezgah üstü ticaret (OTC) için bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in borsa token’ı olan FTT’yi ortalama 5,1 milyon dolardan fazla satın alma miktarı ile cüzdanlarına eklediler.

İlk 100 ETH cüzdanı arasında Ethereum için ortalama satın alma tutarı 13,8 milyon dolardan fazlaydı.

ETH balinaları için haftanın en popüler üçüncü altcoin’i, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink için yerel varlığı olan LINK’ti. Geçen hafta, ilk 100 ETH cüzdanı ortalama 370.000 dolardan fazla LINK satın aldı.

Listede dördüncü sırada popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) var. En büyük 100 ETH adresi, geçen hafta ortalama 256.691 dolar değerinde SHIB satın aldı.

Haftanın en iyi cüzdanlarının beşinci favori altcoin’i, blok zinciri tabanlı oyun ekosistemi The Sandbox’ın yerel varlığı olan SAND oldu. İlk 100 adres, son yedi gün içinde ortalama 207.583 dolar değerinde SAND satın aldı.

Ethereum balinaları ayrıca BTC fiyatına sabitlenmiş bir token olan Wrapped Bitcoin’i (WBTC) de satın almaya devam etti. En iyi 100 ETH adresi, geçen hafta ortalama 4,65 milyon dolardan fazla WBTC satın aldı.

Ethereum Balinaları Bu 5 Altcoin’i Satın Almaya Devam Ediyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.