Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Çok Önemli Bir Seviyeye Ulaştı! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler veri toplayıcı Glassnode, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’un son birkaç gün içinde yüzde 30’un üzerinde bir fiyat artışı gördükten sonra yeni küçük ve orta ölçekli yatırımcıların girişiyle karşı karşıya olduğunu bildirdi.

ETH Cüzdanlarında Artış!

Yakın zamanda yayınlanan tweet’lerde Glassnode analitik ajansı, 1+ ve 10+ Ethereum tutan Ethereum cüzdanlarının miktarının yeni tarihi zirvelere sıçradığını belirtti. İlki 1.566.309 cüzdana ulaştı ve ikincisi 310.656 zirveye yükseldi.

Bunun yanı sıra, Ethereum içeren sıfır olmayan cüzdanların toplam miktarı 84.641.107 yeni bir tarihi değere yükseldi.

Ethereum, Bitcoin Yükselişinin Ardından Yüzde 31 Arttı!

Bir Trading View grafiği, 26 Temmuz (Salı) ile 26 Temmuz arasındaki dönemde Ethereum fiyatının yaklaşık yüzde 31 artarak kripto para başına ,1364 dolardan 1.784 dolara yükseldiğini gösteriyor.

ETH
Kaynak: TradingView

Fiyattaki bu artış, muhtemelen Bitcoin’in FED’in son faiz artırımına ani tepkisinden kaynaklandı. Lider kripto para birimi, oran Amerika merkez bankası tarafından 75 baz puan artırıldıktan sonra yüzde 3,07 büyüme ile yanıt verdi.

Mayıs ayında bir oran artışı yapıldığında, Bitcoin‘in değerinin yaklaşık yüzde 40’ını kaybetmesine neden olan kripto durgunluğu başladı.

Bu yazının yazıldığı sırada, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para 1.720 dolardan el değiştiriyor. Mayıs ayında, faiz artışından önce fiyatı 2.900 dolar bölgesinde tutuldu. 18 Haziran’da Ethereum, kısaca 1.000 dolar seviyesinin altına inmeyi bile başardı.

Ethereum Çok Önemli Bir Seviyeye Ulaştı! İşte Detaylar!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!