BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Ethereum (ETH), Bitcoin’in (BTC) Piyasa Değerini Değiştirebilir!

CryptoQuant CEO’su yakın gelecekteki piyasa trendleri hakkında konuştu ve Ethereum’a yapılan kurumsal yatırımın geleceği hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju yaptığı röpörtaj da kripto para piyasasındaki son trendler hakkındaki düşüncelerini ve duygularını dile getirdi. Aynı röpörtajda Ethereum‘un geleceği hakkında konuşan Ki Young, Ethereum’a gelecek olan EIP-1559 güncellemesi hakkında yorumlarını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

CryptoQuant CEO’su, EIP-1559 güncellemesinin Ethereum için büyük bir olay olacağına ve projenin ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve merkeziyetsizliğini iyileştireceğine inanıyor. Özellikle DeFi hizmetlerinin ve NFT pazarının popülaritesindeki büyük artışın Ethereum transfer ücretlerini yüksek tutması, CEO’nun son zamanlardaki en büyük endişesi oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

CEO, Ethereum ve DeFi’nin geleceği hakkında bir soruyu yanıtlayarak, ETH’ye yapılan kurumsal yatırımın uzun vadede Bitcoin’in piyasa değerini olumlu yönde değiştirme şansı olduğunu söyledi. Bitcoin halihazırda zaten kurumsal yatırımlar alıyor. Bu kurumsal yatırımın hızlı bir şekilde artmaya devam etmesi, Bitcoin’in pazardaki hakimiyetinde bir artışa yol açabilir.

Coinzilla Banner (728x90)

İlginizi Çekebilir: Bu Altcoin, Bitcoin ve Ethereum’dan Daha Fazla Kazandırdı!

Ki Young, Goldman Sachs ve Fidelity gibi büyük yatırım şirketleriyle bir araya geldi. Ancak kendisi, şirket yönetimlerinin hala ETH ve DeFi teknolojilerine tam olarak aşina olmadığını söyledi. Yani bu durum, Ethereum’un ve DeFi’nin kurumsal olarak benimsenmesinin önümüzdeki birkaç yıl içinde gerçekleşmeyeceği anlamına gelebilir.

Ethereum (ETH), Bitcoin'in (BTC) Piyasa Değerini Değiştirebilir! 1 - Screenshot 2 1
Balina Değişim Oranı (Exchange Whale Ratio) Grafiği. Kaynak: Wu Blockchain

Ki Young ayrıca, kripto para piyasasının hala düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyor ve sebebini Balina Değişim Oranı (Exchange Whale Ratio) göstergesine bağlıyor. Balinaların borsalara büyük miktarda kripto para sokması, genellikle bir fiyat düşüşüne yol açabilecek satış baskısı yaratabilmektedir.

CryptoQuant CEO’su, yüzde 40 fiyat artışına rağmen Bitcoin’in şu anda bir ayı piyasasına doğru ilerlediğine inanıyor. Bu yüzden, şimdilik herhangi bir kripto para birimi tutmadığını söyledi.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak U.Today

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.