Az Bilinen Ethereum Rakibi 7 Günde Yüzde 175 Artış Yaşadı!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un temel özelliklerini kullanan düşük hacimli bir altcoin, piyasa hacmine göre ilk 100 kripto para listesinin içine girdi.

Hibrit blok zinciri platformu Kadena (KDA), sadece yedi günde yüzde 175 artışla 3 milyar dolarlık bir piyasa hacmine ulaştı. Şu anda piyasa hacmine göre 69. sırada olan altcoin 17,03 dolardan işlem görüyor.

Kadena, eski JPMorgan blok zinciri geliştiricileri Stuart Popejoy ve Will Martino tarafından yaratıldı.

Projenin geliştiricileri, akıllı sözleşmeleri uygulamak ve Ethereum ile rekabet etmek için güvenli ve ölçeklenebilir bir proje inşa ettiklerini ve aynı zamanda Bitcoin tarafından ilk kez tanıtılan iş kanıtı konsensüs modelini kullandıklarını söylüyor.

Protokolün Pact yazılımı, herkesin akıllı bir sözleşme oluşturmasına izin verecek şekilde tasarlanmış.

“Pakt, gerçekten insan tarafından okunabilen ilk akıllı sözleşme dilidir. Herkesin bir blok zincirine net, doğrudan ve güvenli bir şekilde yazmasına olanak tanır. Bu otomatik sözleşmeler için gerçek bir ilerleme.

Pact, hataları otomatik olarak algılar ve kodun amacını açık tutar. Sizi Ethereum ve diğer güvenli olmayan platformlarda karşılaşacağınız istismarlardan kurtarır.”

Kadena ayrıca Bitcoin tarafından ilk kez tanıtılan proof-of-work birliği modelini ölçeklendirmenin bir yolunu bulduklarını söylüyor.

“Diğer platformlardan farklı olarak Kadena, küresel finansal sistemlere güç sağlamak için tasarlandı. Ağa daha fazla zincir eklendikçe protokolümüz sürekli olarak daha yüksek TPS’ye (Saniyedeki İşlem Sayısı) ölçeklenir.

Devrim niteliğindeki çok zincirli mimarisiyle Kadena, her gün NYSE’de gerçekleştirilen 9+ milyon işlemi kapatmak için ölçeklenebilen tek ölçeklenebilir katman-1 PoW platformudur.”

Kadena platformunun diğer özellikleri arasında ücretsiz işlemler, enerji verimliliği ve endüstriyel ölçeklenebilirlik de yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!