Tecrübeli Yatırımcı, Ethereum’da Sert Bir Düşüşün Yaşanabileceğini Söyledi!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, Ethereum 3.000 doların üzerinde kalmak için savaşırken, yatırımcıları için bir uyarıda bulundu.

Twitter’da 566.000 takipçiye sahip olan yatırımcı Peter Brandt, Ethereum (ETH) grafiği üzerinden yorum yaparken, büyük bir düşüşün yaşanabileceğini söyledi.

“İnandığımı söylemiyorum ve short açtığımı söylüyorum. Ama beğenin ya da beğenmeyin, ETH’ye sahipseniz bununla başa çıkmak zorunda kalacaksınız.

Şu an H ve S mevcut. Tamamlanmış, başarısız olmuş veya dönüşmüş olsun, şu an var.”

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Baş ve omuzların oluşumu, birçok analistin bir varlığın yükseliş trendinin tersine dönebileceğinin ve ufukta bir ayı sezonunun olabileceğinin bir işareti olarak gördüğü teknik bir analiz modelidir.

Brandt’a göre, trendin terse dönmesi, Ethereum’u şu anki 3.077 dolar fiyatından yüzde 26’nın üzerinde bir değer kaybına uğratabilir.

“Dünyanın sonunu tahmin etmiyorum. Eğer ki H ve S çalışsa bile hedef 2.276 dolar olur.”

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Diğer bir yandan, en son Ethereum düşüşünü tahmin eden analist Smart Contracter, geri çekilmenin sona erdiğine ve Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.200 dolara yükselmeye hazır olduğuna inanıyor.

“Tamam şimdi konuyu kapatıyorum. istediğim kadar düşmedi, ama daha çok ABC’nin oluşmasını ve dibe ulaştığımızın kanaatindeyim.”

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Analist, dalgalar halinde yaşanan kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisini kullanıyor.

Bu teoriye göre bir ABC dalgası, yukarıda görüldüğü gibi bir boğa döngüsünde düzeltici bir harekettir. Bu model, bir kez çözüldüğünde, varlık genellikle yükseliş trendine devam eder.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!