BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Tecrübeli Yatırımcı, Ethereum’da Sert Bir Düşüşün Yaşanabileceğini Söyledi!

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, Ethereum 3.000 doların üzerinde kalmak için savaşırken, yatırımcıları için bir uyarıda bulundu.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, Ethereum 3.000 doların üzerinde kalmak için savaşırken, yatırımcıları için bir uyarıda bulundu.

Twitter’da 566.000 takipçiye sahip olan yatırımcı Peter Brandt, Ethereum (ETH) grafiği üzerinden yorum yaparken, büyük bir düşüşün yaşanabileceğini söyledi.

“İnandığımı söylemiyorum ve short açtığımı söylüyorum. Ama beğenin ya da beğenmeyin, ETH’ye sahipseniz bununla başa çıkmak zorunda kalacaksınız.

Şu an H ve S [baş ve omuzlar] mevcut. Tamamlanmış, başarısız olmuş veya dönüşmüş olsun, şu an var.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!
Tecrübeli Yatırımcı, Ethereum'da Sert Bir Düşüşün Yaşanabileceğini Söyledi! 1 - ethereum sert bir dusus 1
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Baş ve omuzların oluşumu, birçok analistin bir varlığın yükseliş trendinin tersine dönebileceğinin ve ufukta bir ayı sezonunun olabileceğinin bir işareti olarak gördüğü teknik bir analiz modelidir.

Brandt’a göre, trendin terse dönmesi, Ethereum’u şu anki 3.077 dolar fiyatından yüzde 26’nın üzerinde bir değer kaybına uğratabilir.

Coinzilla Banner (728x90)

“Dünyanın sonunu tahmin etmiyorum. Eğer ki H ve S çalışsa bile hedef 2.276 dolar olur.”

Tecrübeli Yatırımcı, Ethereum'da Sert Bir Düşüşün Yaşanabileceğini Söyledi! 2 - ethereum sert bir dusus 2
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Diğer bir yandan, en son Ethereum düşüşünü tahmin eden analist Smart Contracter, geri çekilmenin sona erdiğine ve Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.200 dolara yükselmeye hazır olduğuna inanıyor.

“Tamam şimdi konuyu kapatıyorum. istediğim kadar düşmedi, ama daha çok ABC’nin oluşmasını ve dibe ulaştığımızın kanaatindeyim.”

Tecrübeli Yatırımcı, Ethereum'da Sert Bir Düşüşün Yaşanabileceğini Söyledi! 3 - ethereum sert bir dusus 3
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Analist, dalgalar halinde yaşanan kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisini kullanıyor.

Bu teoriye göre bir ABC dalgası, yukarıda görüldüğü gibi bir boğa döngüsünde düzeltici bir harekettir. Bu model, bir kez çözüldüğünde, varlık genellikle yükseliş trendine devam eder.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.