Ethereum Yükseliş Ortasında Borsalardan Çekiliyor! Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

ETH
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Glassnode, kripto para piyasaları bu hafta toparlanırken Ethereum’un (ETH) borsalardan rekor oranlarda uçtuğunu söylüyor.

Kripto analiz firması, bu hafta borsaların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.319.938 Ethereum’luk bir günlük hareketli ortalama net çıkışa sahip olduğunu belirtiyor.

Bu metrik için önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi, Mayıs 2016’da belirlenen 58.072.356 ETH idi.

ETH, bu yazının yazıldığı zaman diliminde, 1.631 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık yüzde 3 ve son yedi günde yüzde 31’den fazla arttı.

Eth

ETH etkinliği de artıyor: Glassnode, ETH’nin işlem sayısının yedi günlük hareketli ortalamasının son zamanlarda 1 ayın en yüksek seviyesi olan 48.609.702’ye ulaştığını bildirdi.

Eth

Glassnode ayrıca, herhangi bir miktarda Ethereum tutan adres sayısının Perşembe günü 84.264.124 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirtiyor. Benzer şekilde, 1+ ETH tutan adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.559.794’e ulaştı.

Fiyattaki artışa rağmen, ETH geçen Kasım ayında belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 68 düştü.

Ethereum Yükseliş Ortasında Borsalardan Çekiliyor! Peki Bu Ne Anlama Geliyor?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.