Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Bu Altcoin’lerde Geri Dönüş Başlıyor Olabilir! İşte Detaylar!

Bu Altcoin’lerde Geri Dönüş Başlıyor Olabilir! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Santiment üyesi, XRP ve Dogecoin (DOGE) gibi popüler kripto para birimlerini analiz etti ve bu paraların fiyatlarının uyanmaya başladığını tespit etti. Araştırmayı yürütmek için analist, satın alma fiyatına göre ağırlıklandırılan tüm blok zinciri varlıklarının ortalama yaşını veya daha basit bir şekilde bir varlık yatırımının ortalama yaşını izleyen Ortalama Dolar Yatırım Yaşı adlı olağandışı bir gösterge kullandı.

Gösterge son derece basit bir şekilde çalışır: değeri artarsa ​​bu, varlığın hareket etmediği ve depolamasının giderek daha fazla hareketsiz hale geldiği anlamına gelir. Genellikle bu, bir kripto para biriminin fiyatının durgunluğuna yol açar çünkü hareket etmeyen kripto paraların sayısı ve yaşı ne kadar büyük olursa, fiyatı o kadar az artabilir.

Ortalama Dolar Yatırım Yaşı düşerse, bu daha önce atıl olan adreslerin uyanmaya ve kripto para birimini hareket ettirmeye başladığı anlamına gelir, bu da olası yakın pozitif fiyat değişikliklerine işaret eder.

XRP ve DOGE Tahminleri!

Bu haftaya kadar, MDIA to XRP, Aralık 2021’den bu yana en büyük düşüş olan yüzde 10’dan fazla keskin bir düşüş gördüğünde üç aydır istikrarlı bir şekilde yükseliyordu. Ardından Aralık ayında, XRP fiyatı hafta boyunca yüzde 19’luk bir artışla tepki gösterdi. MDIA’daki mevcut düşüş, XRP etrafındaki şüpheli faaliyetlerle ilgili son uyarılarla da ilgilidir.

XRP
Kaynak: Santiment

Aynısı, son üç günde MDIA değeri yüzde 21,6’dan fazla düşen Dogecoin (DOGE) için de geçerlidir. Aynı zamanda analist, düşüşün devam edebileceğini, bu da kripto varlığın fiyat artışı alışkanlığı göz önüne alındığında DOGE’nin dikkatle izlenmesi gerektiği anlamına geldiğini belirtiyor.

DOGE
Kaynak: Santiment

MDIA gerçekten etkileyici bir ölçümdür, ancak bildiğimiz tek şey kripto piyasası doğası gereği öngörülemeyen bir yerdir, bu nedenle tek bir araca güvenmek yanlış olur. Her durumda, mantıksal zincirleri kendi başınıza oluşturmak daha iyidir, ancak bu tür ölçümleri göz önünde bulundurmaya kesinlikle değer.

Bu Altcoin’lerde Geri Dönüş Başlıyor Olabilir! İşte Detaylar!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!