ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum’da Düşüş mü Bekleniyor? – Analistler Yorumladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ve tüm kripto para birimi piyasası şu anda bir konsolidasyon aşamasında yakalanmış durumda. Bu durum, Bitcoin’in 11 bin 400 dolar ile 11 bin 600 dolar arasındaki sıkı işlem nedeniyle ortaya çıktı.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

ETH, daha önce aşmak için mücadele ettiği kritik bir seviyenin üzerinde işlem görüyor

Bu seviye, yakın vadede daha yüksek güçlü bir hareket için iyi konumlanmış olabileceğini gösteren bir yükseliş işaretidir.

Bununla birlikte, bir analist, ETH’nin fiyatının yükselen piyasa yapısını korurken önemli ölçüde düşebileceğine inanıyor.

Ethereum’da 360 dolar kritik bir seviye

Bitcoin, Ethereum’a ve kripto piyasasının geri kalanına, uzun süreli bir yatay ticaret dalgası görmek için liderlik ediyor. Bu, yatırımcılara piyasanın yakın vadede nereye yönelebileceğine dair içgörü sunmak için çok az şey yaptı.

Bununla birlikte, ETH hala 380 doların üzerinde işlem görüyor, bu da yükselmeye hazır olabileceğini gösteren inanılmaz bir yükseliş işareti.

Bu seviye uzun zamandır kripto için çok önemli ve son zamanlarda desteğe dönüşmesi umut verici bir işaret.

Ancak bir analist, 360 doların savunulması gereken kilit makro destek olduğuna dikkat çekiyor, çünkü bunun altında bir kırılma ETH’nin mevcut teknik gücünü bozabilir.

ETH için kritik seviyeler

Ethereum, şu anki 382 $’lık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu, sadece birkaç gün önce belirlenen yaklaşık 400 $’lık son yüksek seviyelerden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Ethereum’un Bitcoin’in her hareketini yakından izlediğini akılda tutmak önemli. Bu da bir sonraki trendin neredeyse tamamen BTC’nin daha yükseğe veya düşmesine bağlı olabileceği anlamına gelir.

ETH’nin tam teşekküllü bir yükseliş trendi başlatması için, 400 doların üzerine çıkması zorunludur.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Analistler ne diyor?

Bir analist, Ethereum’un son fiyat hareketiyle ilgili düşüncelerini paylaşırken, Ethereum’un piyasa yapısının 360 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece inanılmaz derecede güçlü kaldığını gözlemledi.

Bitcoin, 11.000 $’lık düşük bölgede sahip olduğu desteğin altına düşmediği sürece, Ethereum yakın vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görmek için iyi konumlanmış gibi görünüyor.

Ethereum’da Düşüş mü Bekleniyor? – Analistler Yorumladı

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!