Ethereum’dan Yeni Bir Rekor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşitli merkezi olmayan finans protokollerinde kullanılan toplam Ethereum sayısı 7,3 ​​milyonu aştı.

TVL’deki (Toplam Kilitli Değer) büyük bir düşüşün ardından, merkezi olmayan finans ekosistemi, yeniden toparlandı.

7.830 Ethereum, DeFi’de kilitlendi

Çeşitli merkezi olmayan finans protokollerinde kilitlenen net ETH sayısı, son on gün içinde yüzde 12 arttı. 15 Eylül 2021’de bu gösterge, yaklaşık 6,95 milyon ETH ile iki ayın en düşük seviyesine indi.

Görsel: Defi Pulse

Ana akım merkezi olmayan finans sektörü takipçisi DeFi Pulse tarafından gösterildiği gibi, endeksli tüm protokollerdeki toplam ETH miktarı 7,8 milyon adettir.

Aave Finance (AAVE), Compound Finance (COMP), Instadapp, Uniswap (UNI), Curve Finance (CRV), TVL açısından en popüler protokollerdir.

Önde gelen beş DeFi, DeFi Pulse tarafından izlenen yaklaşık 6,9 milyon ETH’nin yani net TVL’nin yüzde 85’i bu protokollerdedir.

Yearn.Finance (YFI), Rari Capital (RGT) Durmuyor!

Son 24 saat içinde, iki DeFi protokolü, Yearn.Finance (YFI) ve Rari Capital (RGT), yatırımcılarına yüksek kazançlar sağlardı.

Aynı zamanda, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesi neredeyse aynı sayıları hedefliyor. 25 Eylül 2021 itibariyle 7,77 milyon ETH topladı.

Ethereum (ETH) fiyat düşüşünün yaşandığı dönemde, bu büyük miktardaki değer 22,7 milyar dolara eşittir. Karşılaştıracak olursak bu miktar, Telenor, Credit Suisse, Suzuki ve Warner Music Group’un piyasa değeri ile karşılaştırılabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!