Ethereum’un Sonu Gelebilir Mi?

ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH)’un, kendisine rakip olan diğer kripto para firmaları tarafından tarihe geçmesi mümkün mü?

Özellikle son yıllarda “Ethereum’un Katili” ifadesi çok duyulmaya başlandı. Bu ifade, ETH ağına rakip olan ve ETH’yi geçebilecek yeni kripto para girişimleri için kullanılıyor. Fakat bugüne kadar ne ICO konusunda rekor kırarak kripto para piyasasına giriş yapan EOS, ne de Staking konusunda rekor kıran Tezos bunu başaramadı ve epey bir zamanda bunun başarılması mümkün görünmüyor.

Popüler kripto para analistlerinden olan Chris Burniske, “Ethereum Katili” ifadesinin çok yanlış olduğunu ve asla mümkün olmayacak bir duruma işaret ettiğini belirtti.

Ethereum’a rakip en popüler 3 altcoin

Kripto para analisti Burniske aslında son zamanların en popüler ETH katillerinden olan Tezos, Waves ve Lisk’in ağdaki işlem ücretlerini ETH ağındaki işlem ücretleri ile karşılaştırdı. Bu önde gelen 3 kripto paranın toplam ağ işlem ücretinin, ETH ağındaki işlem ücretlerinin %15.000 gerisinde kalması ise aslında hangi ağın daha çok kullanıldığını göz önüne serdi.

Bu popüler 3 rakibin işlem ücreti 0,5 milyon dolar seviyesindeyken ETH’nin işlem ücreti toplamının 76 milyon dolar seviyesinde olduğu görülüyor. Bu durum ETH’nin rakipleri arasında büyük uçurum farkı olduğunu gayet iyi gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!