Ethereum

Finans Devi: “Ethereum Yüzde 900 Yükselecek!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finansal hizmetler devi Standard Chartered, Ethereum’un potansiyel olarak yüzde 900’ün üzerinde yükseleceğini söyledi.

781 milyar dolarlık finansal hizmetler devi, “Ethereum Yatırımcı Rehberi” başlıklı yeni bir raporda, Ethereum’un (ETH) birim fiyatının 26.000 ila 35.000 dolar arasında fiyatlanacağını ve bu, mevcut seviyesinin yüzde 900’ün üzerinde yükseleceğini söyledi.

“26.000-35.000 dolar aralığı, mevcut ETH fiyatına (açıklamanın yapıldığı sırada 4.000 dolar) kıyasla yüksek görünebilir, ancak mevcut fiyatın hem ETH’nin (BTC’ye karşı) göreceli karmaşıklığını hem de ETH’nin gelişimi hakkındaki belirsizliği yansıttığını düşünüyoruz. Başka bir deyişle, potansiyel getiriler BTC’den daha büyük olsa da riskler de daha yüksek.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Standard Chartered, Ethereum’un tahmin edilen değere ulaşması için önemli bir koşul olarak Bitcoin’in iyi performans göstermesi gerektiğini de belirtti.

“Bu fiyatlanma aralığının ulaşılabilir olması için BTC’nin fiyat aralığının (175.000 dolar) üst sınırına doğru yükseliş yapması gerektiğini varsayıyoruz. Lider kripto para (BTC) iyi işlem görürse, bunun yatırımcıların diğer kripto varlıkları hakkındaki algılarına fayda sağlayacağını düşünüyoruz.”

Standard Chartered, Bitcoin’i değerlendirmek için tüm kredi kartı şirketlerinin toplam işlem değerlerini BTC’nin piyasa değeriyle karşılaştırdıklarını ve önde gelen dijital varlığın, küresel finans için nakit ne ise kriptoya dönüştüğünü varsaydıklarını söyledi. Firma, Ethereum değerlemesini hesaplamak için benzer bir yöntem kullanmaktadır.

“ETH, kripto için küresel bankacılık sistemidir. Yani, bankacılık sisteminin karmaşık işlemleri içeren doğrusal olmayan finansmanı sağlamasıyla aynı şekilde DApps/DeFi’yi sağlayan altyapıdır.”

Geçen hafta, eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum’un 20.000 doların üzerindeki fiyat tahminlerinin olası olduğunu ve daha da yukarı çıkabileceğini söyledi.

“ETH fiyat tahminim 20.000 doların üstünde oldu ve bu oldukça basit bir hedef. Tek yaptığım ETH grafiğini Bitcoin 2017 grafiğine eşlemek. Mükemmel çalışıyorlar ve size 20.000 dolar veriyor. Bunun için büyük bir bilim yok, ama doğru gibi geliyor. ”

Finans Devi: “Ethereum Yüzde 900 Yükselecek!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram