BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,942.54
+2.15%
$3,857.31
+0.86%
$1.10
+0.55%
$186.99
-1.95%
$1.00
0%
$1,416.83
+0.86%
$254.50
-1.91%
$52.51
-1.5%
$145.74
+1.09%

Fiyat Düşüşünün Tam da Ortasında Yatırımcılar Bitcoin Satın Alıyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Blockchain verileri, Ağustos ayının ortasından bu yana Bitcoin için önemli kayıplara rağmen, kripto piyasalarındaki “düşüşü satın al” mantığının hala güçlü olduğunu öne sürüyor.

Kripto para birimi geçtiğimiz üç hafta içinde 12 bin 400 dolardan 10 bin dolara düşerken, Glassnode veri kaynağına göre “birikim adreslerinin” sayısı %2 artarak 513 bin’e çıktı.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Singapur merkezli Three Arrows Capital’in CEO’su Su Zhu, yaptığı açıklamada, “Arzı emmek için birçok yeni günlük alıcı geliyor” ifadelerini kullanıyor.

Birikim adresleri, en az iki gelen transfer içeren (çok küçük miktarlarda bitcoin’i temsil eden) ve hiç para harcamayan adreslerdir.

Metrik, madencilere ve borsalara ait adresleri ve kayıp paraları hariç tutmak için yedi yıldan daha uzun bir süre önce etkin olan adresleri hariç tutuyor.

glassnode-studio_bitcoin-number-of-accumulation-addresses

Bitcoin ve farklılaşma

Coinzilla Banner (728x90)

Fiyatlar ve birikim adresleri arasındaki farklılaşma, yatırımcıların son fiyat düşüşünü tipik bir boğa piyasası gerilemesi olarak gördüklerini ve fiyatların bir kez daha yükselmesini beklediklerini gösteriyor.

Zhu Cuma günü tweet atarak, “Piyasalar genellikle boğa piyasasında yerel coşkudan sonra üçte bir veya daha fazlasını geri çekiyor,” diyor ve fiyatların 8 bin 800 dolara kadar düşebileceğini ve yine de “sağlıklı bir hedef” olabileceğini öne sürüyor.

download-14-13

Bitcoin Perşembe günü %10’un üzerinde düştü ve baş ve omuzlar – düşüşün tersine döndüğünü – ve altı aylık boğa piyasası trend çizgisinin kırıldığını doğruladı.

Destek savunuldu

Genellikle, bu tür modeller, daha derin fiyat düşüşleri ile sonuçlanan daha önemli grafik odaklı satışı temsil eder.

Şimdiye kadar, Bitcoin 10 bin dolarlık desteği savunmayı başardı – muhtemelen piyasadaki altta yatan bir yükseliş tonunun bir işareti bu.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Zhu, başka bir tweet’te “10 bin dolarda gösterilen güç beni şaşkına çevirdi ve bu muhtemelen 100 bin dolar ihtimalinin bu aşamada 5 bin dolardan daha yüksek olduğu anlamına geliyor” ifadesini kullanıyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.