BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$62,035.57
ETH
$3,745.51
XRP
$1.08
LTC
$185.62
LINK
$25.70
BNB
$484.95
XTZ
$6.55
EOS
$4.42
NEO
$42.82
$62,183.15
-0.42%
$3,759.55
-3.01%
$1.09
-1.45%
$186.06
+0.08%
$1.00
0%
$1,380.92
-3.01%
$256.12
-2.18%
$52.66
-1.35%
$141.42
+1.24%

Forbes: Sızan Belge Binance’in ABD’deki Yasal İncelemeden Kaçınma Planını Detaylandırıyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Forbes Perşembe günü, kripto borsası Binance‘in ABD düzenleyicilerinin incelemesinden kaçınma çabalarını detaylandıran sızdırılmış bir belgeye dayanarak yeni bir rapor yayınladı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Raporda neler var?

Forbes’un hikayesi, Binance’in “düzenleyicileri kasıtlı olarak aldatmak ve ABD’deki kripto yatırımcılarından gizlice kâr elde etmek için tasarlanmış ayrıntılı bir kurumsal yapı olarak tasarlandığını” belirtiyor. Kaynağı, yazılırken kamuya açık olmayan, Forbes’un raporlarına göre ABD merkezli bir şirketi kullanmak için bir yol haritası içeren ve daha sonra Binance.US adını alan “Tai Chi belgesi” adlı bir 2018 belgesidir.

Tai-Chi Entity and Binance

Coinzilla Banner (728x90)

Forbes’un özetlediği gibi raporda şu ifadeler yer alıyor:

“Üst düzey Binance yöneticileri tarafından görüldüğüne inanılan bir slayt gösterisi olan sızdırılmış Tai Chi belgesi, bir yem ve geçiş yapmak için stratejik bir plan. O zamanlar adı bilinmeyen kuruluş, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenleyicilerin dikkatini dağıtmak için operasyonlar kurarken, uyumluluk, geliri lisans ücretleri ve daha fazlası şeklinde ana şirket Binance’e taşımak için önlemler alınacak ve bu arada, potansiyel müşterilere teknolojik çözümler getirilirken coğrafi kısıtlamalardan nasıl kurtulacakları öğretilecekti.”

Binance CEO’su ne dedi?

Raporun yayınlanmasına yanıt olarak, Binance CEO’su Changpeng Zhao şunları yazdı: “FUD. Makaledeki ifadeler ve suçlamalar yanlış. Makalenin tamamı 3. taraf bir belgeye dayanıyor. Söz konusu belge bir @Binance çalışanı tarafından veya herkes tarafından “strateji belgesi” olarak oluşturabilir ama bu Binance’in onları takip ettiği anlamına gelmez. ”

“Binance her zaman kanunun sınırları dahilinde faaliyet göstermiştir ve bu, ABD, SG, JE, İngiltere, KR ve TR gibi ülkelerde başlatılmasına yardımcı olduğumuz birçok uluslararası borsa ile kanıtlanmıştır. Makalenin aksine, Binance her zaman uygun lisanslama ve uygulamalarla her konuma yaklaşmıştır.”

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Forbes, sonrasında “Tai Chi belgesinin şu anda hukuk firmaları, muhasebe firmaları ve Binance ile bağlantılı diğerleri arasında dolaştığını öğrendiğini ve FBI ve IRS’nin araştırıyor olabileceğine dair spekülasyonlar olduğunu” yazdı.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.