altcoin boğa sezonu

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

İbrahim COŞAR’dan En Güncel Altcoin Boğa Sezonu Sepeti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba dostlar çok sık bir şekilde dostlarımızdan şu mesajı alıyorum; “Altcoin boğa sezonu için ilk verdiğiniz 50 Altcoin’in fiyatları uçmuş, yeni güncel Altcoin sepeti yapar mısınız?

Özellikle “BİTCOŞAR Yatırımcı” ailemize yeni katılan tüm acemi arkadaşlarımız boğa sezonu sepetini kaçırdıkları için çok üzülüyorlar.

Altcoin boğa sezonu daha yeni başlıyor. Öncelikle hala ilk yaptığım sepet yazısını (İbrahim COŞAR’dan Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepeti!) okumayanlar mutlaka önce bu yazıyı hemen şimdi okusunlar.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Şuan okuduğunuz bu sepet yazısı ilk yaptığım Altcoin boğa sezonu sepet yazısının devamı niteliğinde olacak dolayısıyla ilk yazıyı okumayanlar sadece bunu okurlarsa hatalı işlem yapma hatasına çok fazla düşeceklerdir benden söylemesi. Ben uyarımı yapıyorum şimdiden.

İlk sepette toplam 50 tane altcoin vermiştim ve sizlerin talebi üzerine ilk sepetimde yer alan altcoinlerden fiyatlanmamış yani fiyatı uçmamış ve alınabilecek seviyede olanları bu yazıda belirteceğim. Lakin şu konunun özellikle altını çizmek istiyorum. İlk verdiğim sepette yer alan neredeyse tüm Altcoin’lerin hepsinin fiyatları tepe noktasında bir iki tane dışında dipte olan yok. Bunu bilin ve bu yeni listede yer alanlar diğer ilk listede yer alan fiyatlara göre biraz daha riskli seviyede. Bundan ötürü bu yeni listeyi takip edecek dostlarımız buna özellikle dikkat etsin ve bu durumu göz önünde bulundurarak maksimum tüm sermayesinin %25’inin dışına asla çıkmadan alım yapsınlar.

Eğitim videolarımı kaçırmamak için buradan YouTube kanalıma abone olup bildirimleri açmanızı tavsiye ederim. BİTCOŞAR YouTube Kanalına Abone Olun!

Bu piyasaya girerken mutlaka paranızın tamamının çöpe gideceğini düşünerek girin, bu piyasanın aşırı riskli bir piyasa olduğunu ve 7/24 açık bir piyasa olduğunu sakın ama sakın unutmayın. Aldığınız her risk kendi sorumluluğunuzdadır. Kâr’a geçtiğinizde istediğiniz yerden çıkabilirsiniz.

Hiçbir analizimi kaçırmamak için Instagram hesabımı takip etmeyi sakın unutmayın; İbrahim COŞAR’ı Instagram’dan Takip Edin!

Sepette yer alan tüm değerler dolar yani USDT bazındadır.

İbrahim COŞAR’dan En Güncel Altcoin Boğa Sezonu Sepeti!