Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

İkinci En Büyük Ethereum Balinası Büyük Bir Altcoin Alımı Gerçekleştirdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Var olan en büyük ikinci Ethereum balinası, milyonlarca dolar değerinde iki farklı ERC-20 tabanlı altcoin biriktiriyor.

Balina izleme platformu WhaleStats’a göre, balina kategorisindeki bir kripto yatırımcısı, 4,2 milyon dolar değerinde katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve 3 milyon dolar değerinde blok zinciri endeksleme protokolü The Graph (GRT) topladı.

ETH arama motoru Etherscan’a göre, devasa adres, 1,92 milyar dolar değerinde yaklaşık 50.000 ETH, 1,47 milyar dolar değerinde 38,7 milyon FTX Token (FTT) ve 105 milyon dolar değerinde 105 milyon stabilcoin olan Tether (USDT) dahil olmak üzere toplam 3,8 milyar doların biraz üzerinde varlığa sahip.

Kripto yatırımcısının en yeni işlemi, The Graph’ı balinanın en büyük altcoin varlıklarına dokuz numaraya çıkarıyor, çünkü büyük cüzdan şu anda toplam 19 milyon dolar değerinde toplam 32,8 milyon GRT’ye sahip.

Satın alma aynı zamanda Polygon’u balinanın en iyi 20 listesinde 17 numaraya yükseltti ve toplam MATIC portföyünü yaklaşık 3,3 milyon dolar değerinden 7 milyon dolara çıkardı.

WhaleStats ısı haritasına göre MATIC, FTT ve USDT, balina cüzdanları arasında en popüler üç ETH tabanlı altcoin olarak göze çarpıyor.

Screenshot 1 14
Kaynak: WhaleStats/Twitter

En iyi 1000 Ethereum cüzdanının yaklaşık yüzde 6’sı FTT’den oluşurken USDT toplamın yaklaşık yüzde 4,5’ini oluşturuyor. GRT henüz listede yokken MATIC yüzde 1,1’ini oluşturuyor.

ETH balinaları tarafından tutulan diğer önemli kripto varlıkları arasında popüler köpek temalı memecoin olan Shiba Inu (SHIB) ve kripto para borsası OKEx Blockchain Foundation’ın yerel varlığı olan OKB yer alıyor.

İkinci En Büyük Ethereum Balinası Büyük Bir Altcoin Alımı Gerçekleştirdi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!