John McAfee’den Yeni Yatırım Tavsiyesi!

john mcafee
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

John McAfee bu kez herkesi daha da çok şaşırttı ve insanlara kripto para veya itibari para yerine ilginç bir tavsiyede bulundu.

Bugüne kadar gerek açıklamaları gerekse tahminleri ile kripto para sektörünün çılgını haline gelen siber güvenlik uzmanı John McAfee, yine kendine yakışanı yaptı ve çılgınca bir hareket sergiledi.

McAfee, 14 Nisan günü katıldığı programda hem ekonomik kriz hem de kripto paraların güncel durumları hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. McAfee, insanlığın bugüne kadar böyle bir şey (koronavirüs salgını) yaşamadığını vurguladıktan sonra bütün dünyanın adeta karantina altına alındığını ifade etti.

İlerleyen günlerde ne olacağına dair bir tahmini olmayan McAfee, geleceğin ne getireceği konusunda ise karanlıkta olduğunu ifade etti. Hiç kimsenin bu konuda bir fikri olmadığını belirten McAfee, bildiği tek şeyin “bütün itibari paraların çökeceği” olduğunu dile getirdi.

John McAfee: “fıstık ezmesi” alın!

Çılgın adam John McAfee’nin yeni yatırım tavsiyesi ise bu kez herkesi daha çok şaşırttı:

“Sadece yiyecek ve su alın başka hiçbir şeyin önemi yok. Kripto paralara ve diğer paralara ne olacağını hiçbirimiz bilmiyor. Bildiğim tek şey bu dünyanın çöktüğü ve kesinlikle yıkılacak olması. Eğer size yetecek kadar yiyeceğiniz varsa bu sizi hayatta tutacaktır. Bu yüzden fıstık ezmesi, kuru üzüm ve ekmek alın. Çünkü bunlarla yıllarca yaşayabilirsiniz.”

Şimdilik gıda kıtlığı olmasa da John McAfee’nin bu ilginç yatırım tavsiyesi olan fıstık ezmesi ve ekmek alın tavsiyesi gerçekten ilerleyen yıllarda işe yarayabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!