BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,891.48
ETH
$3,846.55
XRP
$1.10
LTC
$186.20
LINK
$25.97
BNB
$485.06
XTZ
$6.61
EOS
$4.48
NEO
$42.64
$63,977.31
+2.49%
$3,850.43
+0.87%
$1.10
+0.55%
$186.30
-1.96%
$1.00
+0.01%
$1,414.30
+0.87%
$255.18
-1.19%
$52.42
-1.16%
$146.82
+2.24%

John McAfee’den Yeni Yatırım Tavsiyesi!

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

John McAfee bu kez herkesi daha da çok şaşırttı ve insanlara kripto para veya itibari para yerine ilginç bir tavsiyede bulundu.

Bugüne kadar gerek açıklamaları gerekse tahminleri ile kripto para sektörünün çılgını haline gelen siber güvenlik uzmanı John McAfee, yine kendine yakışanı yaptı ve çılgınca bir hareket sergiledi.

John McAfee'den Yeni Yatırım Tavsiyesi! 1 - Ömür Boyu Komisyonlarda 10 İndirim Kazan 1

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

McAfee, 14 Nisan günü katıldığı programda hem ekonomik kriz hem de kripto paraların güncel durumları hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. McAfee, insanlığın bugüne kadar böyle bir şey (koronavirüs salgını) yaşamadığını vurguladıktan sonra bütün dünyanın adeta karantina altına alındığını ifade etti.

Coinzilla Banner (728x90)

İlerleyen günlerde ne olacağına dair bir tahmini olmayan McAfee, geleceğin ne getireceği konusunda ise karanlıkta olduğunu ifade etti. Hiç kimsenin bu konuda bir fikri olmadığını belirten McAfee, bildiği tek şeyin “bütün itibari paraların çökeceği” olduğunu dile getirdi.

John McAfee: “fıstık ezmesi” alın!

Çılgın adam John McAfee’nin yeni yatırım tavsiyesi ise bu kez herkesi daha çok şaşırttı:

“Sadece yiyecek ve su alın başka hiçbir şeyin önemi yok. Kripto paralara ve diğer paralara ne olacağını hiçbirimiz bilmiyor. Bildiğim tek şey bu dünyanın çöktüğü ve kesinlikle yıkılacak olması. Eğer size yetecek kadar yiyeceğiniz varsa bu sizi hayatta tutacaktır. Bu yüzden fıstık ezmesi, kuru üzüm ve ekmek alın. Çünkü bunlarla yıllarca yaşayabilirsiniz.”

Şimdilik gıda kıtlığı olmasa da John McAfee’nin bu ilginç yatırım tavsiyesi olan fıstık ezmesi ve ekmek alın tavsiyesi gerçekten ilerleyen yıllarda işe yarayabilir.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.