BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Eski Goldman Sachs Yöneticisi: “Kripto Para Sektörü İçin Olağanüstü Bir 4. Çeyrek Olacak!”

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, 2021’in kalan aylarının kripto para sektörü için olağanüstü olacağına inandığını söyledi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, 2021’in kalan aylarının kripto para sektörü için olağanüstü olacağına inandığını söyledi.

Pal, yeni bir Real Vision Finance röportajında, Bitcoin ve kripto para piyasasının bu yıl sonuna kadar büyük bir yükselişe geçmesini beklediğini söyledi.

“Genel anlamda yılın son çeyreği tüm otobüslerin geldiği dönemdir. Herkesin işi o otobüsleri aramaktır. Çünkü… otobüs tarafından ezilmek istemezsiniz ve doğru otobüse binmek istersiniz… Bahse girerim kripto para otobüsü bir otobüs değil, bir roket gemisidir. Yani bu son çeyrek olağanüstü olacak.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

Pal, önümüzdeki aylarda geniş çaplı yaşanacak bir değişikliğin, büyüyen hisse senetlerinin ve teknoloji tabanlı varlıkların fiyatını daha yüksek seviyelere çıkaran bir katalizör görevi göreceğini vurguladı.

“Bence makro pazarda da otobüsler gelmeye başlıyor. Bu da büyümedeki yavaşlama, yani makro anlatıdaki değişime sebebiyet veriyor. İhtiyacımız olan tek şey bu: makro kapsamda olumlu veya olumsuz değişiklik, fırsatları yönlendiriyor. Ve bence bu fırsat geliyor.

Bence bu, daha zayıf tahvil getirileri, muhtemelen bir süreliğine daha zayıf piyasalar, ardından daha fazla teşvik ve büyüme stoklarını ateşleyen bir hamle ile sonuçlanacak. Bütün bu tezi yine insanların pazarlarda neye odaklandıklarını değiştiriyor.

Emtialardan teknolojiye doğru bir odak değişikliği var… Bu genellikle Eylül ve Aralık ayları arasında gerçekleşiyor.”

Raoul Pal, geçen ay, merkez bankalarının gevşek para politikalarını ve kripto varlıklarının temel özelliklerinin boğa piyasasının devamı için “mükemmel bir durum” yarattığını söyledi.

“Yani faiz indirimlerimiz var ve bir boğa piyasasının ortasında arz ve talep olmayan mükemmel bir durum mevcut. Bunları pek sık göremeyiz.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.