BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Kripto Para Uzmanı: “Bitcoin 1 Milyon Dolar Olabilir! Ancak Önünde Engeller Var!”

Kripto para uzmanı Bobby Lee, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki üç ila beş yıl içinde 1 milyon dolara ulaşmasını engelleyebilecek ana faktörleri açıkladı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kripto para uzmanı Bobby Lee, Bitcoin’in fiyatının önümüzdeki üç ila beş yıl içinde 1 milyon dolara ulaşmasını engelleyebilecek ana faktörleri açıkladı.

Çin’in, Bitcoin’i yasaklama olasılığını araştırırken Lee, böyle bir yasağın 2021’de gerçekleşmesinin muhtemel olmadığını, ancak lider kripto para biriminin fiyatının yedi haneli seviyelere ulaşma potansiyeline sahip olduğunu ve üç ila beş yıl içinde gerçekleşebileceğini söyledi.

“Çin gibi ülkelerin onu sıkı bir şekilde düzenlemeye çalıştıklarını, pratik olarak neredeyse yasaklamadan yasaklamaya çalıştıklarını görüyoruz…

Tek çarenin Bitcoin’i gayrimeşru ve kaçak olarak ilan etmek olduğunu düşünüyorum. Yani bunu henüz yapmadılar. Bence bu son çare olurdu. Bunun bu yıl olacağını sanmıyorum, ama üç, dört veya beş yıl içinde gerçekleştiğini görebiliriz. BTC 1 milyon dolara ulaştığında, Çin’in tekrar sinirleneceğini düşünüyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Coinzilla Banner (728x90)

Lee ayrıca, BTC’nin devam eden başarısına yönelik tehditlerden birinin, dünya genelinde muhafazakar para ve maliye politikalarının benimsenmesi olduğunu söyledi.

“Dünyadaki hükümetler bir araya gelip, fiat para anlamına gelen merkez bankacılığı politikalarını, aşırı baskıdan, aşırı devalüasyondan gerçekten kaçındıkları daha sağlam bir para ilkesi olacak şekilde değiştirirlerse; Bütçelerini dengelemeye başladıkları yerde, ulusal bütçeler, böylece tüm ek mali para gevşetici politikaları ve tüm tahvillerin, borçların ve hazinelerin ve tüm bu şeylerin ihracını gerektiren bir harcama açığıyla karşılaşmazlar…

Bunun önüne geçebilirlerse, mali harcamaları gerçekten yönetebilirlerse, para politikasını yönetebilirlerse, potansiyel olarak altın destekli veya kısmen Bitcoin destekli gibi varlık destekli paraya geri dönebilirlerse, o zaman bence Bitcoin, fiat paraya karşı rekabet gücü açısından yavaşlayacaktır.”

Ancak Lee, para arzının yakın zamanda daralmasını öngörmediğini belirtti.

“Mümkün olduğu kadar çok para basmak için bir yarışa girmişler gibi gibi ve bu da kendi ayaklarına sıkması demektir. Bitcoin’e güç veren de bu. ”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.