KuCoin ve Blocktopia Yeni Metaverse Projesini Tanıttı: Meta Office

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsalarından birisi olan KuCoin, Blocktopia ortaklığıyla metaverse alanına büyük bir giriş gerçekleştiriyor.

KuCoin, entegre metaverse girişimi Meta Office’i tanıttı. Blocktopia ile işbirliği içinde yeni bir ürün ekosistemi kullanıma sunulacak.

KuCoin, Metaverse Üzerindeki Girişimlerini Genişletiyor: Meta Office ile Tanışın

Üst düzey bir kripto para ekosistemi olan Kucoin tarafından yapılan resmi duyuruya göre, “Metaverse planında” çok önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Kripto sektörünün önde gelen metaverse merkezli ürünlerinden Blocktopia ile stratejik ortaklıkta KuCoin, ilk sanal ofisini yani Meta Ofisini açıyor.

Bu sanal siberpunk temalı gökdelen, KuCoin ve Bloktopia Metaverse videolarıyla büyük bir ekran olan VR/AR eğlencesindeki en son deneyimleri bir araya getiriyor.

Ayrıca meraklıları, anlık sesli ve sohbet iletişim mekanizmalarıyla birbirleriyle etkileşime geçebilecekler.

Metaverse’ler Yanıyor

KuCoin temsilcileri, görsel olarak çarpıcı arayüzleri ve birinci sınıf kullanıcı deneyimi nedeniyle Bloktopia’nın bir ortak olarak seçildiğini vurguladı.

Ekosistemi, her kripto meraklısının gelir elde etmesine, oyun oynamasına, arkadaşlarla etkileşime girmesine vb.

Daha önce BİTCOŞAR tarafından bildirildiği üzere, Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, ürününün metaverse evrimini vurgulamak için şirketin adını “Meta” olarak değiştirmeye karar verdi.

Küresel kripto para toplulukları bu haberi heyecanla karşıladı: Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) ürünlerinin temel yerel varlıkları, Zuckerberg’in duyurularıyla hızla yükseldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!