BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,523.04
+0.21%
$2,945.88
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$23.22
-0.26%
$362.57
-0.87%
$5.08
-1.28%
$4.12
-0.84%
$40.03
-0.99%
$42,520.41
+0.2%
$2,945.69
-1.48%
$0.93
+1.36%
$156.82
-0.31%
$1.00
0%
$1,081.98
-1.48%
$229.16
-0.39%
$48.61
-0.23%
$116.98
-1.05%

Lider Bitcoin Borsası Binance Kripto Alanına Yönelik Düzenleyici Kısıtlamalara Gönderme Yaptı – İşte Ayrıntılar

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kripto para birimi borsası Binance, mevcut düzenleyici ortamın geleneksel brokerlerin kripto hizmetleri sunmasını engellediğini söylüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

İçindekiler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Yasal engeller

Binance Broker ve Binance Research ekipleri tarafından bir araya getirilen yakın tarihli bir raporda, kripto borsası, geleneksel brokerlerin finansal piyasa katılımcılarının değişen ihtiyaçlarına yetişemediğini ortaya koyuyor ve şu yorumu yapıyor:

“Düzenleyici kısıtlamalar nedeniyle, geleneksel brokerlar spot kripto hizmetleri sunamadı. Sonuç olarak, kripto para borsaları, gelişmekte olan kripto brokerlığı endüstrisinin merkezi haline geldi.

Sonuç olarak, büyük kripto borsaları kurumsal yatırımcılara saklama, blok ticaret, toplama ticareti ve diğer hizmetleri sağlamak için ana aracılık hizmetlerini başlattı.”

Çok çeşitli hizmetler

Coinzilla Banner (728x90)

Binance, onlarca yıldır, ana brokerlerin kendilerini sektördeki büyük oyuncular için “tek noktadan finansal hizmetler” olarak konumlandırdıklarını ve ticaret, saklama, nakit yönetimi, risk yönetimi, hisse geri alımları ve diğerleri arasında kaldıraçlı ticaret dahil olmak üzere çok çeşitli teklifler sunduklarını belirtiyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ana brokerlar dijital varlıkların sınırlılıklarını aşmak için mücadele ederken, kripto borsaları kurumsal firmaların artan talebini karşılamak için hızlarını artırmak durumunda kaldılar:

“Bazı kripto borsaları, cüzdanlar ve ticaret terminalleri ana aracılık işlerine başladı. Örneğin, Coinbase, saklama hizmetinden başlayarak birincil komisyonculuk sunarken, Huobi ve Bequant [tezgah üstü] blok ticareti ​​ile birinci sınıf aracılık sunuyor.

Kripto komisyoncusu hizmet sağlayıcıları, hem kripto para birimlerinde hem de geleneksel aracılık ortamlarından kurumsal katılımcılara hizmetler sunma konusunda aracıları yetkilendirmiş, kripto dışı şirketler aracılığıyla sektörün yanal genişlemesini teşvik ederek ve kullanıcılarına özel kripto ticareti sunarak endüstriye giriş engellerini daha da azaltma yoluna gitmişlerdir.”

Kripto komisyonculuğu

Kripto komisyonculuğu endüstrisinin nereye gittiğine gelince, Binance, geleneksel brokerlerin yakında düzenleyici gereksinimleri kolaylaştırmak için kripto hizmetleri sunmaya başlayacağına inanıyor.

“Kripto endüstrisi gelişmeye devam ettikçe, geleneksel finans piyasası ile kripto piyasası arasındaki boşluk daralmaya devam edecek. Büyüyen perakende ve kurumsal kullanıcı tabanı, genişleyen bir piyasa ve giderek artan şekilde uzmanlaşmış işlevlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, erdemli bir büyüme döngüsüne dönüşecek.”

Raporun tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.