Bitcoin

Max Keiser’den Peter Schiff’e Bitcoin Tavsiyesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen Bitcoin savunucusu Max Keizer, Peter Schiff ile olan durum hakkında yorum yaparak, önceki yıllarda Bitcoin’i benimsemenin bunun olmasını engelleyebileceğini söyledi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Bitcoin maksimalisti Max Keizer, Peter Schiff’in Porto Riko merkezli Euro Pacific Bank’a yönelik mevcut soruşturma hakkında yorum yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Keiser, Peter’ı Bitcoin üzerinden yatırım yapmaya dönüştürmeye çalıştığını ve bu gerçekleşmiş olsaydı, Schiff’in bankayı kurmayacağını varsaydığını belirtti. Bu nedenle, J5 görev gücünün – müşterilerin vergi ödemekten kaçınmalarına yardımcı olmak için – Euro Pasifik ile ilgili mevcut suçlamalar da yer almayacağını vurguladı:

“Peter’ı Bitcoin’in ışığına çekmeye çalıştım”

Trader ve RT sunucusu Max Keiser, Peter’ı Bitcoin’e yatırım yapmaya defalarca çağırdığını ve o zamanlar BTC’nin çok düşük değerlerde olduğunu ifade etti.

RT sunucusu Keiser, başarılı olsaydı, Schiff’in bir bankaya ortak olmayacağını söyledi.

Peter Schiff’in Bankası Hedef Tahtasında

Schiff’in ortağı olduğuı Euro Pacific Bank, Avustralya, Kanada, İngiltere ve ABD’deki vergi makamlarının ortak soruşturmasının incelemesi altındaydı.

Operasyon Atlantis Operasyonu olarak adlandırılıyor ve J5 görev gücü tarafından üstlenilen büyük bir uluslararası vergi araştırması.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Yaklaşık yüz civarında Schiff’in banka müşterisi, vergi ödemelerini önlemek için soruşturuluyor. Ayrıca soruşturma, Schiff’in bankasının Avustralya ve uluslararası organize suç sendikaları için yürütülen kara para aklama işine karıştığını iddia ediyor.

Avustralyalı yetkililer Euro Pacific Bank’ı ülkeye “ciddi bir organize suç tehdidi” olarak nitelendirdi.

Max Keiser’den Peter Schiff’e Bitcoin Tavsiyesi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram