Kripto Paralar

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

MicroStrategy CEO’su, Kripto Paralardan En Çok Kazanacak Sektörü Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, önümüzdeki 10 yıl içinde kripto ile en çok kazanacak sektörü açıkladı.

Yeni bir röportajında Saylor, Bitcoin’e erişim sağlayan uyumlu saklama işletmelerinin önümüzdeki on yılda kriptodan en fazla parayı kazanacağını söylüyor.

“İnsanlar, kronik olarak Bitcoin’e bağlanabilecek merkezi, gözetimli, uyumlu işletmelere yetersiz yatırım yapıyor. Eğer Fidelity Bitcoin’e bağlayabilirsen 100 milyar dolar kazanabilirsin, o yüzden neden gidip Fidelity’e satmanın bir yolunu bulmuyorsun? Bitcoin’i Apple bilgisayarına bağlamak, bir trilyon dolar değerinde olabilir.

Apple’ın gözetiminde ama Apple uyumlu. Yine de trilyon dolarlık bir fırsat.

Ben bir kripto insanıyım. Merkezi olmayan, uyumlu olmayana gitmek istiyorum. Sorun şu: Bir sonraki aşamada tüm parayı kazanacak olan en saf, oyun kriptoları mı olacak, yoksa bir sonraki aşamada tüm parayı kazanacak olan Bitcoin’e bağlanan uyumlu saklama kurumların mı olacak? Açıkçası, kamu kurumlarının on yıl içinde tüm kripto girişimcilerinden daha fazla fırsata sahip olduğuna inanıyorum.”

Saylor, kamu kurumlarının kar potansiyellerine rağmen kripto girişimcilerinin hala fırsatı kaçırdığını söylüyor.

“Kripto girişimcileri bunu düşünmek istemiyor çünkü eğer bir bankanız ve bir Apple bilgisayarınız yoksa, bir ülkeniz yoksa bunu yapamazsınız, değil mi?

Kendi ülkenizi yaratmak istiyorsunuz. Kendi bankanızı yaratmak istiyorsunuz. Kendi sosyal ağınızı oluşturmak istiyorsunuz. Eğer yoksa, tamam. Bu özgür bir dünya demek. Herkes elinden ne geliyorsa onu yapabilmeli ve o binde bir, hayır çıkacaktır. Bunlar Instagram ya da Facebook olacak, patlayacak ve yüzde 99,9 başarısızlık oranına sahip olacaklar ve geri kalan her şey çökecek ve yanacak. Hangisinin başarılı olacağını bilmiyorum.”

MicroStrategy CEO’su, Kripto Paralardan En Çok Kazanacak Sektörü Açıkladı!