Bitcoin Dogecoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Milyarder Mark Cuban: “Müşteriler, Bitcoin Yerine Dogecoin İle Ödeme Yapıyor!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Mark Cuban, müşterilerin ödeme yapmak için Bitcoin (BTC) yerine Dogecoin’i (DOGE) tercih ettiğini söyledi.

Fox Business ile yaptığı yeni bir röportajda, iş adamı, mekanlarındaki müşterilerin BTC yerine Dogecoin’de ödeme yaptığını çünkü Bitcoin’in hızla değer kazanma eğiliminde olduğunu söyledi.

“Pek çok insan Bitcoin ile ödeme yapmıyor çünkü gerçekten önemli bir varlık. Saklanabilen bir değeri var ve müşteriler bu değerin artmasını istiyor. Bu yüzden insanların BTC ile ödeme yaptığını görmezsiniz. Ancak birçok insan Dogecoin ile ödeme yapıyor.

Dallas Mavericks basketbol takımının sahibi Cuban, taraftarların kendi web sitesinde her iki kripto para ile ödeme kabul etmesine rağmen BTC üzerinden bilet ve eşya satın almak için Dogecoin kullanmayı tercih edildiğini söyledi. Cuban, bu eğilimin önümüzdeki NBA sezonunda da devam etmesini öngördüğünü söyledi.

“Sezon dışında ayda binlerce dolarlık mal satıyoruz ve sezon başladığında aylık kazandıklarımızın DOGE ile haftada bir olmasını bekliyorum. Ve bu gerçekten, DOGE’nin harcaması kolay olduğu ve insanların onu sonsuza kadar elinde tutmak istemeği için gerçekleşiyor.”

Cuban daha önce Dogecoin’i ödeme yapmak için piyasadaki “en güçlü” kripto para birimi olarak öven açıklamalar yapmıştı.

DOGE, bu yazının hazırlanışı sırasında 0,24 dolardan işlem görüyordu.

Milyarder Mark Cuban: “Müşteriler, Bitcoin Yerine Dogecoin İle Ödeme Yapıyor!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!