SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Newegg, Shiba Inu’yu Kabul Edeceğini Onayladı (29 Kasım 2021 BİTCOŞAR Kripto Para Bülteni)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİTCOŞAR’ın derlediği, son zamanlarda gerçekleşen önemli kripto para haberlerini kaçırmayın!

İşte BİTCOŞAR tarafından size sunulan son günlerdeki en önemli beş kripto para haberi;

Newegg, Shiba Inu’yu Kabul Edeceğini Onayladı

Cumartesi günü Newegg’in resmi Twitter sayfasındaki gönderiye göre, Shiba Inu destekçilerinin en sevdikleri memecoin’in elektronik perakendecisi tarafından kabul edileceği haberi toplulukta mutluluk uyandırdı. Duyurudan bir gün önce, Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabı, bir yumurta emojisi ve #friendshib hashtag’i ile şifreli bir tweet göndererek takipçilerini kızdırdı.

Nisan ayında Newegg, lider memecoin olan Dogecoin’i de ödeme yöntemi olarak ekledi. Şu an itibariyle, Shiba Inu’nun ödeme seçenekleri listesinde tam olarak ne zaman görüneceği bilinmiyor.

ADA, Zirvesinden yüzde 50 Geriledi: Olası Nedenler

ADA, Eylül ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolara ulaştıktan sonra, şu andaki fiyat hareketlerinden memnun değil ve Cumartesi günü 1.50 dolara kadar gerilemişti. Uzmanlar bunun iki olası nedenini özetliyor. Birincisi, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin hem ETH hem de BTC maksimalistleri tarafından performansının eleştirilmesi, ikinci neden ise ADA’nın ana türev işlem platformu olan eToro tarafından delist edilmesidir. Bütün bunlara rağmen Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 2022’nin ekosistemi için muhteşem bir yıl olacağından oldukça emin görünüyor.

Elon Musk, Dogecoin Sahiplerini Kaldıraçlı Ticarete Karşı Uyardı

Geçen hafta sonu, dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Twitter kullanıcısı Mishaboar tarafından yayınlanan bir tweet’e destek verdi. Mishaboar, gönderisinde bazı Dogecoin sahiplerinin marj hesapları tasfiye edildikten sonra yardım istemeye başladığını ve insanları yüksek riskli kaldıraçlı ticaret konusunda eğitmenin önemini vurguladı. Kripto para piyasasının büyük ölçüde düzenlenmemiş olduğuna dikkat çekerek, yalnızca deneyimli yatırımcıların marj ticaretinde işlem yapmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

Elon Musk’ın Kardeşi, Web3’ün Yılda 100 Milyar Dolar Yatırım Alacağını Söyledi

Restaurant işletmecisi, şef, girişimci ve Elon Musk’un kardeşi olan Kimbal Musk’a göre, Web3’ün ideolojisi ve yöntemleri hayırseverlikte çok faydalı olabilir. Web3’ün hayır kurumlarına yerleştirilmesinin hayırseverlik endüstrisi için milyar dolarlık fonların kilidini açabileceğine, bürokrasiyi ve yolsuzluğu bu alandan ortadan kaldırarak verimliliğini artırabileceğine inanıyor. Kimbal Musk’un ifadesi takipçileri tarafından desteklendi.

Bu Balina, Piyasa Düşüşünde 35 Milyar SHIB Satın Aldı

En son zincir içi verilere göre, anonim bir cüzdan, 35 milyar Shiba Inu token’ı satın aldı. Balinaların büyük miktarda SHIB almasına rağmen, piyasa hiçbir şekilde tepki vermiyor gibi görünüyor. Hacim göstergesine göre hem alım hem de satış baskısı azaldığından SHIB token’ının oynaklığı düşük kalıyor. Şu anda, 27 Kasım itibariyle balina kategorisindeki cüzdanlarda var olan SHIB adedi düzeltme yaşamadan önceki seviyelerine döndü.

Newegg, Shiba Inu’yu Kabul Edeceğini Onayladı (29 Kasım 2021 BİTCOŞAR Kripto Para Bülteni)

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!