Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Altcoin İvme Kazanırsa Bu Seviyeleri Kırabilir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Basic Attention Token (BAT) fiyatı, muhtemelen geçtiğimiz ay işlem gördüğü azalan takozdan bir kırılma ile düşüş dürtüsü modelini tamamladı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Doğruysa, fiyatın yukarı doğru bir düzeltme veya yeni bir yükseliş dürtüsü ile yukarı doğru hareket etmeye devam etmesi bekleniyor.

Altcoin BAT geri kazanım desteği

Altcoin BAT fiyatı 21 Ağustos’ta 0.443 $’a ulaştığından beri aşağı doğru hareket ediyor. Düşüş hızlıydı ve 13 Mart’ın düşük seviyesinden bu yana mevcut olan yükselen bir destek hattında kırılmaya neden oldu.

Fiyat kırıldıktan sonra, fiyat çizgiyi direnç olarak doğruladı ve 20 Ekim’de yerel düşük seviye olarak 0,201 $’a ulaşana kadar düşüşünü sürdürdü.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Şu anda, fiyat 0,217 dolarlık destek alanına çok yakın işlem görüyor, bu aynı zamanda tüm yukarı doğru hareketin 0,618 Fib seviyesi. Fiyat yukarı doğru hareket etmeye başlarsa, en yakın direnç alanı, yukarıda belirtilen yükselen destek hattını doğrulayan yüksek seviyelerin yarattığı bir seviye olan 0,277 $’da bulunuyor.

BAT ascending support line

BAT artan destek hattı

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler oldukça iyimser. Hem RSI hem de MACD, yükseliş eğilimi yarattıktan sonra yukarı doğru hareket ediyor ve ikincisi pozitif bölgeye geçti. Dahası, Stokastik Osilatör yükseliş eğilimi gösterdi. Bunlar, fiyatın 0,277 dolarlık direnç alanına doğru yükselmesinin beklendiğine dair işaretler.

BAT Divergence

Bu nedenle, hareket için üç hedef, her biri daha önce belirtilen direnç alanından daha yüksek olan 0,29 dolar, 0,32 dolar ve 0,35 dolar olacaktır.

Popüler Altcoin İvme Kazanırsa Bu Seviyeleri Kırabilir