Polkadot ile Entegre RAI Finance Kripto Fonlarından 1,5 Milyon Dolar Topladı

polkadot
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polkadot ile entegre DeFi protokolü RAI Finance, GBIC ve Alphabit’in de dahil olduğu küresel kripto fonların liderliğinde 1,5 milyon dolarlık stratejik yatırım topladığını duyurmasının ardından haberlere konu oldu.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Hedef DeFi ekosistemi

RAI Finance, Polkadot ekosistemiyle entegrasyon yoluyla daha yüksek miktarda likidite ve çeşitli finansal kullanım durumları içeren bir DeFi ekosistemi oluşturmayı hedefliyor.

RAI, DeFi tabanlı dijital varlıklar oluşturmada ve mevcut dağıtılmış finansal ekosistemlere likidite sağlamada sorunları çözmek için Polkadot ağının zincirler arası uyumluluğundan yararlanacak.

GBIC ve Alphabit’ten gelen 1,5 milyon dolarlık yatırım, DeFi ekosistemini, özellikle Polkadot’un zincirler arası oluşturulabilirliği ile yeni benimseme ve işlevsellik düzeylerine taşımak için birçok potansiyel kullanım durumu olan bir projeye olan ilgiyi temsil ediyor.

Yapılan duyuru

Duyuru, RAI Finance’tan Lee Keonho tarafından yapıldı:

“Rai Finance’in piyasaya sürülmesinden önce küresel kripto fonlarından stratejik yatırım çekmekten memnuniyet duyuyoruz. Mevcut dağıtık finansal ekosistemi Rai Finance aracılığıyla tamamlamaya ve daha da geliştirmeye çalışacağız.”

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Polkadot, son zamanlarda bir dizi ortaklık ile meşgul. Kısa bir süre önce, DeID çözümünü ağa entegre edecek olan Ontology ile ortaklık kurdu. Bu, Ontology’nin Polkadot’ta bir parachain inşa etme çabasının bir parçasıydı. Söz konusu parachain, Polkadot ağına zincirler arası likidite getirmeyi amaçlıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!