Polygon (MATIC) Piyasaya Yeni 2 Ürün Çıkaracak!

Polygon
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, Polygon topluluğunun kısa süre içinde piyasaya sürülecek olan iki büyük ürün hakkında bilgi verildi. Aynı zamanda çok zincirli ekosistemine de işaret ederek topluluğu bunun neyle ilgili olabileceğini tahmin etmeye davet etti.

Topluluk, gelen gelişmeler üzerinde heyecanla ilerlerken, Polygon ağının 2022’nin başında ortaya koyduğu hedeflere bakmak bizler için faydalı olabilir.

Polygon, yılın ilk zamanlarında yayınladığı bir blog gönderisinde, 2021’in önemli noktalarına değinirken, 2022’nin başları için temel hedefleri açıkladı. Hedeflerin içeriğine ise, ağa çok talep edilen bir yükseltmeyi getiren EIP-1559 de dahil oluyor. Bu hedef Polygon’un yerel token’ı MATIC‘in yakılmasını ve daha iyi ücret seviyesine getirilmesini de içeriyor.

Ayrıca protokol, Polygon Hermez ve Polygon Miden’in halka açık test ağlarını sırasıyla ikinci ve üçüncü çeyreklerde başlatabileceklerini de medyaya aktardı.

2021 yılı, Polygon’un altı yeni ürün eklediğini gördü. Bu ürünler ise ZK (Sıfır Bilgi) temeline dayanarak; SDK, Avail, Hermez, Nightfall, Miden ve Zero.

Projedeki Diğer Gelişmeler!

Polygon kısa süre önce, İsviçre şehri Lugano’nun resmi blok zinciri platformu olarak seçildiğine dair ses getiren haberini duyurmuştu. Lugano şehri, Polygon’un sürece yardımcı olmasıyla blok zinciri altyapısını geliştirmeye odaklanacak.

İsviçre’nin en büyük şehri olan Lugano, şehrin LVGA Points kripto varlığı ile birlikte Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) “fiili” yasal ihaleyi de ilan etti.

Olumlu görünmese de, Polygon blok zinciri Mart ayının başlarında Heimdall’ın çalışmayı durdurmasına neden olan bir ağ kesintisi yaşadı ve bu da projede bir çeşit değişikliğe neden oldu.

Polygon (MATIC), ağ genelinde bir işlem blokajına ve bildirildiğine göre bazı kesintilere neden olan bir sorunla karşı karşıya kaldı. Heimdall ve Bor’un durmasına neden olan söz konusu kesinti, Polygon ekibinin bir düzeltme yayınlamasına neden oldu. Bu düzeltme ise temel olarak sorunun çözülmesine odaklanıyor.

Polygon (MATIC) Piyasaya Yeni 2 Ürün Çıkaracak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.