Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Ünlü Analist, 2. Çeyreğin En İyi Altcoin’lerini Açıkladı!

Ünlü Analist, 2. Çeyreğin En İyi Altcoin’lerini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Nicholas Merten, 2022’nin ikinci çeyreği için en iyi altcoin’lerinden bazılarını açıkladı.

YouTube’da 513 bin aboneye sahip olan ünlü analist Nicholas Merten, yeni paylaştığı bir videoda, kurumsal çözümler için bir blok zinciri olan Unibright (UBT) için neden iyimser bir bakış açısına sahip olduğunu söyledi.

Merten, Unibright’ın temel kurumsal varlığı olan UBT’nin ağ için birçok amaca hizmet ettiğini, ancak stake mekanizmasının özellikle kripto varlığının fiyatı için yükselişte olduğunu söylüyor.

“UBT, ağ ile ilgili olarak çeşitli şekillerde kullanılıyor. Ancak asıl olan stake yapmaktır. Burada anlaşılması gereken önemli şey, bunun enflasyonist bir stake olmadığıdır, bu yüzden bunun gerçekten heyecan verici olacağını düşünüyorum. UBT token’ına olan talebi belirleyecek.”

Kripto analisti ayrıca, halka açık merkezi olmayan ağ Radix’in kripto varlığı olan XRD için iyi bir çalışma öngörüyor. Platform, DeFi lideri Ethereum’a (ETH) rakip olmayı hedefliyor.

“Bir ev inşa etmeye çalıştığınızı ve sürekli olarak temeldeki bir şeyin kırılacağından ve her şeyin yıkılacağından endişe duyduğunuzu hayal edin. Şu anda Ethereum ile ilgili en büyük kusur bu…

Bu büyük bir gerileme olabilir ve Radix gibi protokollerin potansiyel olarak pazarda bir alternatif olarak veya uzayda potansiyel bir karşılaştırmalı oyuncu olarak potansiyel olarak hizmet ettiği yer burasıdır.

Radix ile ilgili sevdiğim şey, yükselmeye başlaması. Şubat ortasında bulunduğumuz yere geri dönerek son birkaç hafta içinde Ethereum’u geride bırakmaya başladı.

Özellikle Kasım 2021’de büyük bir kırılma gördüğümüz fiyat aralığını tekrar gözden geçirirken, burada fiyat açısından gerçekten daha yüksek bir trend oluşturmaya başlayacağımızı düşünüyorum.”

Ünlü Analist, 2. Çeyreğin En İyi Altcoin’lerini Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!