Avustralyalı Geliştirici Popüler Altcoin Ödemelerini Shopify Mağazalarına Getirmeyi Hedefliyor

altcoin
altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shopify mağazaları, kullanıcıların herhangi bir ödeme aracısını kaldıran yeni bir uygulama ile altcoin  Cardano odaklı ürünler için ödeme yapmasına çok yakında izin verebilir.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bağımsız geliştirici altcoin Cardano için çalışıyor

Avustralyalı bir geliştirici, tüm Shopify mağazalarının Cardano ağında çalışan ADA tokenları ve diğer tokenlarla işlem yapmasına olanak tanıyan bir Cardano (ADA) uygulaması üzerindeki çalışmasını neredeyse tamamladı. Proje, blok zincirine fayda sağlamaya yardımcı olmak isteyen Jeronimo Backes tarafından gönüllü olarak geliştiriliyor.

Bağımsız geliştirici yaptığı açıklamada, Cardano’yu yalnızca hem finansal hem de duygusal olarak zaten ağa yatırım yaptığı için değil, aynı zamanda uygun şekilde ölçeklenebilen en kurumsal kullanıma hazır blok zinciri olarak gördüğü için seçtiğini söyledi.

Kod, geliştiricilerin katkılarını teşvik etmek ve tam özelleştirmeyi sağlamak için açık kaynaklıdır ve mağazaların bir aracıya ihtiyaç duymadan ADA olarak ödeme almasını sağlıyor.

Ödemeleri kimse görmeyecek

Backes, uygulamayı kullanmak isteyen herhangi bir mağaza sahibinin, kullanabilecekleri ödeme uygulamaları arasından uygulamayı seçmesi gerekeceğini belirtti. Yüklendikten sonra, kullanıcılar doğrudan mağazanın özel cüzdanlarına para gönderecek. Ödemeleri başka kimse görmeyecek.

Shopify mağazaları, Bitcoin (BTC), altcoin Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Dash (DASH) gibi kripto para birimlerinde işlem yapabilir, ancak işlemler yine de Coinbase Commerce, BitPay, GoCoin ve CoinPayments gibi aracılar tarafından kolaylaştırılıyor.

Geçen ay Backes, altcoin Cardano’nun BIP 44 protokolünde bir sorunla karşılaştı ve sonuçta sıfırdan yepyeni bir cüzdan geliştirmek zorunda kaldı.

Yeni cüzdan sonunda eklentileri destekleyecek ve vergileri otomatik olarak hesaplama ve içinde tutulan ana fon havuzundan ayırma gibi ekstra işlevler sunacak.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Kendi cüzdanını geliştirmek zorunda kalmanın ışığında, Cardano ve Shopify entegrasyonu muhhhtemelen yıl sonuna kadar piyasaya sürülecek.

Yorumlar kapalı.